آرسنال با اختلاف ۵ امتیازی به تعطیلات رفت/ ستاره نروژی قاتل گرگ ها شد


به گزارش وانانیوز،

شاگردان میکل آرتتا که بیش از هر انتظاری در رقابت‌های این فصل لیگ برتر ظاهر شده‌اند، امشب مقابل ولورهمپتون قعرنشین با دو گل به پیروزی رسیدند تا فاصله خود با منچسترسیتی رده دومی را به ۵ امتیاز افزایش دهند.
آرسنال بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۶ بود که گابریل ژسوس روی پاس گابریل مارتینلی با ضربه والی دروازه حریف را باز کرد اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت.
یک دقیقه بعد، تیم میزبان می توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند، اما حضور به موقع آرون رمزدیل مانع از گلزنی گونزالو گدس شد و ضربه آداما ترائوره ​​توسط ویلیام سالیبا مهار شد.
بعدها آرسنال بود که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت، اما در دقیقه ۲۰ این وولوز بود که صاحب موقعیت شد، اما ضربه گدس به طرز خطرناکی از بالای دروازه رمزدیل به بیرون رفت.
حملات دو تیم تا دقیقه ۳۶ ادامه داشت، پس از حمله سریع آرسنال، این ژسوس بود که روی پاس بوکایو ساکا صاحب موقعیت شد، اما ضربه او پس از برخورد به تیرک دروازه به بیرون رفت.
در دقایق پایانی نیمه اول هر یک از دو تیم یک یا دو موقعیت بریک داشتند اما توپ از خط دروازه عبور نکرد تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد.