آستین بعد از کار: پلیس مراقب باشگاهی در کلوب شب است


اوستین (KXAN) – اوایل شنبه ساعت 1:18 بامداد ، گروهبان. ال گریبی از اداره پلیس آستین شروع به دویدن کرده است.

او از طریق تلفن به ما گفت: “ما در خیابان ششم و سابین یک مرد زخمی را هدف قرار دادیم.”

یک پسر 17 ساله در وضعیت بحرانی سه بلوک از مرکز منطقه تفریحی خیابان ششم ، که هزاران نفر در آنجا تجمع کرده بودند ، وخیم بود. این اتفاق پس از “درگیری مسلحانه” بین دو گروه رخ داد که باعث شد افسر APD سلاح خود را شلیک کند. پلیس هنوز فاش نکرده که این نوجوان توسط مامور پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفته است یا شخص دیگری.

گروهبان الغریبی از اداره پلیس آستین صبح شنبه به سمت محل تیراندازی می دود. پشت سر او عکاس KXAN قرار دارد. (عکس KXAN/کوین کلارک)

این آخرین مورد از مجموعه ای از تیراندازی ها در منطقه تفریحی مرکز شهر آستین در سال جاری است. در ماه ژوئن ، تیراندازی دسته جمعی در خیابان ششم رخ داد و یک نفر کشته و 14 نفر دیگر زخمی شدند.

Garibei و سایر گشت ها برای رئیس ، و حادثه سحرگاه شنبه گذشته نشان می دهد که چگونه شب می تواند در یک لحظه تغییر کند.

دو ساعت پیش او به خدمه KXAN گفت: “من فکر می کنم در حال حاضر جمعیت شادی بدون کوچکترین حواس پرتی بر اساس جمعیت وجود خواهد داشت. این پیش بینی من برای شب است.”

ما در ابتدا جمعه شب تا صبح شنبه با دفتر مرکزی APD’s Downtown Area به دلیل نگرانی در مورد “باشگاه های خارج از ساعت” برچسب زدیم.

یکی به ویژه Tellers است که پلیس آن را صحنه جنایات خشونت آمیز ناشی از “حملات ، سرقت و تیراندازی” توصیف کرد.

تلر در خیابان ترینیتی نزدیک خیابان 7 (KXAN Photo/Tim Holcomb) است.
تلر در خیابان ترینیتی نزدیک خیابان 7 (KXAN Photo/Tim Holcomb) است.

پلیس آستین 47 گزارش جنایت در مورد آدرس خیابان ترینیتی تا سال 2021 تهیه کرده بود ، بیشتر از سه سال گذشته در مجموع.

گروهبان می گوید: “او میخانه ای بود که معمولاً بعد از ساعت میخانه با ما زیاد تماس می گرفت.” گاریبای “در مقابل بار آنها غوغا شد.”

پس از گزارش اولیه ماه گذشته ، Tellers موقتاً بسته شد ، اما به نظر می رسید شنبه شنبه با صف آرایی مجدد بازگشایی می شود.

گروهبان می گوید: “شما معمولاً افرادی را می بینید که به محض بازکردن خیابان صف می کشند.” گاریبای

ما از صاحب ساختمانی که Tellers در آن است خبری نداریم ، اما مدیر فرماندهی مرکز شهر APD گفت که او در حال گفتگوی آزاد با این شرکت است.

فرمانده جف گرین والت گفت که از زمان بازگشایی باشگاه اوضاع بهتر شده است و KXAN Tellers اکنون بعداً بازگشایی می شود.

گزارشات پلیس آستین به آدرس های Tellers برحسب سال مربوط می شود.
گزارشات پلیس آستین به آدرس های Tellers برحسب سال مربوط می شود.

وی گفت: “اداره پلیس آستین و مالکان Tellers با هم گفت وگوی آشکاری دارند و برای حل همه مسائل ایمنی در منطقه با هم همکاری می کنند.” . »

پس از صحبت های اولیه ما با تلرز ، پلیس گفت که آنها نیز اغلب به سالن قلیان موسوم به Swing در خیابان 7 پاسخ می دهند. آنها مسائل را از ابتدای سال که بهبود یافتند اضافه کردند.

کارآگاه APD در ایمیلی به مالک Swing در ماه آگوست گفت: “بیش از دو ماه از آخرین صحبت ما گذشته است و من بر میزان تماس در تجارت شما نظارت می کنم.” “به نظر می رسد که شما کار خوبی را انجام می دهید و مساله پلیس را در محل بسیار پایین نگه می دارید. پس از جلسه ، می خواستم بدانم آیا اقدامات دیگری برای کاهش مشکلات قبلی که در آن محل رخ داده بود ، انجام شده است.”

صاحبان Swing می گویند که این شرکت پروتکل های ایمنی را شامل امنیت بیشتر برای همه نقاط دسترسی و سیاست تحمل صفر در برابر خشونت ، مواد مخدر یا سلاح ایجاد کرده است. او افزود که سالن قلیانش تا 5 صبح باز است و در ساعات قانونی این مشاغل مستقر در تگزاس ، نوسان “BYOB” است.

دیدگاهتان را بنویسید