آنچه رای دهندگان آستین در مورد پیشنهاد B در این انتخابات ویژه نمی دانند


آستین (KXAN) – رای دهندگان آستین در رای گیری دوم نوامبر دو پیشنهاد را مشاهده خواهند کرد.

رأی مثبت در مورد پیشنهاد A A در اداره پلیس آستین تفاوت ایجاد می کند.

رای مثبت در مورد پیشنهاد B که کمتر شناخته شده است ، به شهر اجازه می دهد زمین های پارک عمومی را معامله کند. قانون ایالتی رای دهندگان را ملزم به فروش میدان یا پارک می کند.

طبق پیشنهاد B ، سایت 9 هکتاری مورد بحث ، محل مجتمع تعمیر و نگهداری مرکزی اداره پارکها و تفریحات آستین است. (عکس از KXAN/طاهره رامان)

در صورت تصویب ، شهرداری این حق را دارد که پارک تقریباً 9 هکتاری واقع در بلوار دریاچه جنوبی را با حداقل شرایط زیر با یک مناقصه کننده معامله کند:

  • حداقل 48 هکتار زمین ساحلی
  • زمین باید در کنار پارک فعلی باشد.
  • داوطلب باید هزینه ای را برای تأسیسات نگهداری و تعمیرات جدید پارک و بخش تفریحی در قسمت دیگری از زمین شهر بپردازد یا بسازد.
  • داوطلب باید بخشی یا تمام هزینه حذف امکانات نگهداری باغ Fiesta و بازسازی پارک را بپردازد.

در اینجا زبان کاملی است که می توانید برای پیشنهاد B مشاهده کنید:

سخنگوی شهر آستین گفت که بخشی از الزامات ناشی از پیشنهاد ناخواسته ای است که قبلاً برای مجموعه 9 هکتاری دریافت شده بود. سخنگو گفت: “شورا از منطقه به عنوان مبنایی برای زبان رای گیری برای تعیین حداقل شرایط برای برنده شدن پیشنهادات استفاده کرد.”

شهر به KXAN اطلاع نداد که چه کسی پیشنهاد ناخواسته را به KXAN داده است.

Grow Austin Parks گفت که اوراکل آمریکا که دفتر مرکزی آن در زمینی به مساحت 9 هکتار در آستین قرار دارد ، قبلاً پیشنهاد داده است که در صورت تصویب پیشنهاد B ، زمین را به شهر ارائه دهد.

این نقشه KXAN زمینی را در آستین نشان می دهد که در صورت تصویب B با مقر اصلی اوراکل ، معامله می شود.

Grow Austin Parks یک گروه اقدام سیاسی است که از پیشنهاد B حمایت می کند.

طبق اسناد شهر ، Grow Austin Park تقریباً از Oracle America بودجه کامل دریافت کرد. این گروه در مجموع 250،304.58 دلار دریافت کرد که 250،000 دلار آن از اوراکل بود.

مارک لیتلفیلد ، سخنگوی PAC گفت که مبادله شامل این قطعه زمین با رنگ بنفش است.

طبق نقشه Grow Austin Parks ، این نقشه KXAN مساحت زمین را نشان می دهد که در صورت تصویب پیشنهاد B ، اوراکل به پیشنهاد شهر آستین می پردازد.

Driveway Austin Motorsports در داخل منطقه بنفش است ، بنابراین KXAN با مالک بیل دولاهایت تماس گرفت. او آزادی ندارد که بگوید خریدار کیست یا تحت قرارداد است ، اما او گفت اگر پیشنهاد B تصویب شود ، “معامله امن است.”

پل سالدانا از این اقدام حمایت می کند.

او می گوید: “از نظر تاریخی تخصیص فضای سبز یا سرمایه گذاری در فضای سبز و پارک ها برای جوامع کم درآمد و اقلیتی بسیار دشوار بوده است. من این را به عنوان یک فرصت برد-برد دیگر می بینم.”

Saldaña در نزدیکی Fiesta Gardens بزرگ شد و از این جنبه از پیشنهاد نیز حمایت می کند.

او می گوید: “این ویژگی خاص برای جامعه مکزیکی-آمریکایی Barrio بسیار مهم بوده است ، زیرا آنجا ما برای جشن جشن عروسی ، جشن عروسی آمده ایم.”

پیشنهاد B مربوط می شود

مارتا پی کوترا ، مخالف این لایحه می گوید: “ما شوخی می کنیم ، پول وجود دارد.”

Cotera بخشی از ائتلاف سیاست لاتینا است ، گروهی از زنان که به مسائل مربوط به سیاست عمومی می پردازند.

آنها می گویند شهرها باید از قبل پول خرید زمین های مورد نظر خود را از اوراق قرضه قبلی خود داشته باشند و مجبور نیستند تسلیم شوند. کدام سرزمین آستین شرقی.

Cotera جایی است که رای دهندگان به Roy G. Guerrero Park و John Trevino Jr. رای می دهند. این مربوط به سال 2018 است که 149 میلیون دلار برای خرید و بهبود ، از جمله در مناطق شرق آستین مانند پارک ، اختصاص داده شد.

یک سخنگوی شهر گفت که اداره پارکها و تفریحات (PARD) بیش از 80 پروژه و تملک 25 محل پارک را تا به امروز تأمین مالی کرده است که بسیاری از آنها در جلسه توجیهی سپتامبر برجسته شده است.

سخنگو گفت: “پس از اتمام ، توسعه مرحله اولیه طرح چشم انداز برای پارکهای مترو جان تریوینو جونیور و والتر ای. لانگ یکی از بزرگترین پروژه هایی خواهد بود که پیشنهاد C در حال تأمین بودجه است.”

تا 6 اکتبر ، شهر گفت PARD تنها 19 درصد از 149 میلیون دلار را خرج کرده است.

Cotera معتقد است که شهر باید از امنیت خط ساحلی آستین شرقی اطمینان حاصل کند و این نه هکتار باید نگهداری شود و به فضای عمومی قابل استفاده تبدیل شود.

او همچنین نگران است که اوراکل در صورت تملک زمینی به مساحت نه هکتار ، یکی از تنها نقاط دسترسی به دریاچه شهرک آستین شرقی را خصوصی کند.

کوتره می گوید: “تراژدی این است که چگونه آستین شرقی به این باور رسید که همه ما در (د) ذخیره ای که به آن رأی می دهیم پول داریم ، و هنگامی که ما پول داریم ، از چیزی بسیار ارزشمند برای شخص دیگری چشم پوشی می کنیم. ما هزینه آن را پرداخت کردیم.” به

اوراکل از اظهار نظر در مورد این گزارش خودداری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید