آگهی عمومی فرش کشتی های جدید مسجد جمکران


و ابراهیم صدوقیو به گزارش خبرنگار پدر در قم که با اشاره به اینکه مسجد مقدس جمکران در سال های اخیر متناسب با نیاز زائران پیشرفت خوبی داشته است، گفت: برای داشتن خیل عظیم زائران و نمازگزاران این مقدسه. مسجد

وی ادامه داد: یکی از ملزومات کشتی ها پس از آماده سازی، تهیه فرش لازم است. از سوی دیگر در شش ماهه اول سال مراسم و دعاهای باشکوه کلیسا در صحن مهدوی مسجدالحرام جمکران برگزار می شود.

معاون زیارتی مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه بانیان و خیرین می توانند در تهیه فرش مورد نیاز مسجد مقدس جمکران کمک کنند، گفت: خیرین و خیرین می توانند با شماره تلفن ۰۲۵۳۱۳۲۰ و یا مراجعه به سایت رسمی با واحد نذورات و هدایا تماس حاصل کنند. مکان مقدس در www.jamkaran.ir مبلغ هدیه خود را برای خرید فرش تعیین کنید و مبلغ مورد نظر را به صورت آنلاین واریز کنید و در ثواب تجهیز مسجد مقدس جمکران شریک شوید.

صدوقی با اشاره به اینکه در فاز اول ۳۲ هزار متر فرش برای صحن وسیع مهدوی و ۸ هزار متر فرش برای کشتی تازه تاسیس بقیع نیاز است، خاطرنشان کرد: کمک های مالی به مسجد مقدس جمکران در مسجدالحرام، مساجد فروخته می شود. امام علی و حضرت زهرا علیهاالسلام در این مکان مقدس.

پایان پیام / ۷۸۰۲۳
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید