آیین نامه اجرایی آموزشگاه های رانندگی ابلاغ شد


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، هیأت وزیران در جلسه بیست و هفتم مهرماه جاری در راستای سهولت کسب و کار و تمدید گواهینامه های دارندگان کارت آموزشگاه رانندگی، با اصلاح بند (ج) ماده (۴) اقدام کرد. ) آیین نامه مدیریت آموزشگاه رانندگی در مورد شرایط کسب و کار مؤسس و مدیر. مدارس فوق الذکر موافقت کردند.

پس از اصلاح آیین نامه مذکور، شرط داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای موسس و حداقل مدرک لیسانس برای مدیر آموزشگاه های رانندگی تنها برای آموزشگاه هایی معتبر خواهد بود که پس از ابلاغ این آیین نامه، جواز تاسیس خود را دریافت کرده باشند.

صدور مجوز فروش املاک مازاد از وزارت جهاد کشاورزی

در جلسه مهر ۲۴ به پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی و به استناد ماده (۱۱۵) قانون محاسبات عمومی کشور و در اجرای بند (ط) تبصره (۸) ماده فردی بودجه. قانون سال ۱۴۰۱ کل کشور به این وزارتخانه اجازه داده است که املاک و مستغلات مازاد خود را که هنوز فروخته نشده است طبق ماده (۱۲) قانون تشکیل وزارت مذکور بفروشد، اجازه فروش آنها صادر شده است. طبق مصوبات هیأت وزیران صادر می شود.

در همین راستا محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور مصوبه صدور مجوز فروش اموال مازاد بر غیرمنقول را به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ کرد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید