اتحادیه مرکز شهر آستین می گوید این مشاغل هنوز به کمک احتیاج دارند.


آستین (KXAN) – مرکز شهر آستین اتحاد می گوید مرکز شهر به تدریج در حال بهبود است ، با افزایش جمعیت شناور ، فروش مشروبات مشروب و حتی افتتاح مشاغل جدید.

با این حال ، این تعداد هنوز به سطح قبل از همه گیری نرسیده است و اتحاد می گوید مردم آستین در دو زمینه به کمک بزرگ نیاز دارند: منطقه موسیقی زنده و فعالیت کلی روزهای هفته.

بیانکا مورنو پاس ، سخنگوی DAA در ایمیلی به KXAN گفت که برخی از اماکن تفریحی شبانه مانند Rainey و West Six Street در حال رونق هستند و “به سطح قبل از همه گیری بازگشت یا از آن فراتر می روند”.

با این حال ، بر اساس این گزارش ، “مناطقی که به موسیقی زنده وابسته هستند ، مانند Red River و East Six Street ، همچنان عقب می مانند.”

این نمودار از اتحادیه مرکز شهر آستین افزایش فروش الکل را در مناطق Rainey و West 6th Street نسبت به خیابان 6 شرقی و Red River نشان می دهد. (منبع: Downtown Austin Alliance)

نویسندگان این گزارش می گویند: “آستینیایی ها می توانند با حضور در نمایش ها یا صرف شام در این منطقه ، موقعیت خود را به عنوان پایتخت موسیقی زنده جهان تأیید و حمایت کنند.”

بر اساس این گزارش ، 36 کسب و کار جدید از فوریه 2020 افتتاح شده است که نشانه خوبی از بهبود مرکز شهر است ، بیشتر رستوران ها و بارها.

آنها می گویند بازدید هفتگی از مرکز شهر نیز در مسیر درستی حرکت می کند. در ماه اوت ، 81 درصد از سطوح قبل از همه گیری بود.

با این حال ، گزارش ها نشان می دهد که بیشتر این ملاقات ها در تعطیلات آخر هفته انجام می شود و “مشاغلی که از دفاتر خود با استفاده از کارکنان استفاده می کنند ، همچنان منتظر بازگشت مستمر مشتریان خود هستند”.

به عنوان مثال ، تعداد عابران پیاده در خیابان کنگره کمتر از 60 درصد هفته قبل از اپیدمی است.

DAA پیشنهاد می کند: “آستینیت ها می توانند با مراجعه مکرر به این مشاغل به ویژه در ساعات روز هفته کمک کنند.”

گزارش کامل اتحاد مرکز شهر آستین را اینجا بخوانید.دانلود

طاهره رحمان از KXAN در KXAN News ساعت 6 بعد از ظهر جزئیات بیشتری در مورد تأثیر همه گیری بر مشاغل مرکز شهر ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید