ادامه تخریب ویلاهای غیر مجاز در گیلان


به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مصوبه تخریب چهار ویلا غیرمجاز در روستای فخر آباد شهرستان لشتناشا به مساحت ۸۵۰ مترمربع و اعتبار ۱۲ میلیارد تومان صبح امروز در شهر لشتناشا اجرا شد. حضور احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان. .

احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان با اشاره به مصوبه تخریب چهار ویلا غیرمجاز در روستای فخر آباد اظهار داشت: شخصی بدون مراجعه قسمت زیادی از مزارع کشاورزی و برنج را تغییر کاربری داده است. طی مراحل قانونی و به صورت غیرمجاز. و پس از ساخت آن را به افراد غیر بومی فروخت.

وی با بیان اینکه در کمیسیون اصل ۹۹ به این موضوع رسیدگی شد و مصوبه تخریب ساختمان ها و بناها صادر شد. وی افزود: این رای صبح امروز با تایید دیوان عدالت اداری وفق قانون و رعایت حقوق همسایه ها اجرا شد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با بیان اینکه مردم با دور زدن قانون و ساخت و ساز در زمین های کشاورزی به صورت غیرقانونی اقدام به تغییر کاربری می کنند، گفت: این افراد با فروش این گونه ویلاها به افراد غیر بومی به مبالغ هنگفتی دست پیدا می کنند. .

وی با تاکید بر اینکه قوه قضائیه با افرادی که قصد تخریب اراضی کشاورزی را دارند برخورد می کند، به افرادی که قصد خرید ویلا و ساختمان در استان های شمالی را دارند توصیه کرد قبل از خرید با سازمان های مربوطه مانند امور اراضی مشورت کنند. ، بنیاد مسکن و دادستانی بپرسند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید