استقلال اجتناب کرده اند شکست مقابل النساج درس خواهد گرفت/ قهرمانی در لیگ روی حیله و تزویر تر تبدیل می شود


به مشاوره فانئوس،

گروه فوتبال استقلال شکست مقابل گروه ناجی را پذیرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند جام حذفی جدا سر خورد تا آرزوی ۲ برابر شدن قهرمانی این فصل برای این گروه محقق نشود.

مهدی پاشازاده، پیشکسوت، کاپیتان را انتخاب کنید و انتخاب کنید vp سابق تجهیزات گلف اظهار داشت: بردن استقلال اجتناب کرده اند جام حذفی، مناسب عالی روز بعد اجتناب کرده اند باخت پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، برایم غیر قابل تصور بود. ممکن است خودم شاهد بودم کدام ممکن است بعد اجتناب کرده اند بردن پرسپولیس مقابل آلومینیوم متنوع اجتناب کرده اند مشاوران، منتقدان، هواداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید متنوع اجتناب کرده اند کانال های دنیای آنلاین ما هشدارهای اجباری را برای پیشنهاد به بردن پرسپولیس دادند با این حال متاسفانه استقلال هم شکست خورد.

کاپیتان سابق آبی ها تصریح کرد: این دیدار تمام شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بازگویی ایرادات را انتخاب کنید و انتخاب کنید نواقص فنی، زمان زمان را به عقب برنمی گرداند. با این حال مشاوران مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند آن در مسابقات لیگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلند مدت باید به مشکلات ردیابی کنند. مشکلاتی قابل مقایسه با مشکلات در مخلوط کردن بی نظیر، تنظیم رئوس مطالب وظایف را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان برای برخی گیمرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید همزمان استفاده اجتناب کرده اند ۲ شرکت کننده با مشخصه های درست مثل در امتداد طرف هم.

پاشازاده خاطرنشان کرد: با برای بررسی نیمه پر جام باید اجتناب کرده اند شکست مقابل نساجی درس بگیریم تا در ۶ تفریحی باقی مانده در لیگ در حالی کدام ممکن است با تمام توان تفریحی می کنیم سعی کنیم فوتبال را پیچیده نکنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوتبال آسان حاضر کنیم. را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیمات طرفدار.» بالا این فصل را با بهزیستی پایین بالا بگذاریم.

این کارشناس فوتبال اظهار داشت: تا به فعلی در لیگ هیچ اتفاقی برای استقلال نیفتاده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلا قادر نیستم قهرمانی این گروه را تمام شده بدانم. ساده می توان اظهار داشت چشم انداز بیشتری نسبت به دیگران دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی گروه خوشایند اجتناب کرده اند جایگزین هایش استفاده می تدریجی.

وی اظهار داشت: سپاهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلز ۲ گروه ترتیب شده ای هستند کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند بازگشت اجتناب کرده اند آسیا {در خانه} میزبان استقلال خواهند بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ۲ دیدار برای ما فوق العاده ضروری است. در واقع استقلال این قابلیت را دارد کدام ممکن است حتی خارج اجتناب کرده اند خانه هم این ۲ گروه را شکست دهد، با توجه به اینکه استفاده اجتناب کرده اند همه پتانسیل ها، حاضر فوتبال آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون پیچیده شدن شرایط در اصل کار باشد. چکیده همین کدام ممکن است استقلال خودش باشه ۹ تنها اجتناب کرده اند سد سپاهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلز را انتخاب کنید و انتخاب کنید بقیه بگذره اما علاوه بر این به سادگی قهرمان بشه.

انتهای پیام/