استقلال با ۵ تغییر به مصاف آلومینیوم می رود


به گزارش وانانیوز،

تیم استقلال در دور برگشت لیگ برتر بیست و یکم با ترکیب سیدحسین حسینی، ابوالفضل جلالی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، سعید مهری، مهدی مهدی پور، جعفر سلمانی، کوین یاماگا، امیرحسین رمضانی زاده و آرمان به میدان رفت. در این دیدار امیر ارسلان مطهری، سبحان خاقانی، وریا غفوری و رودی جستد بازیکنانی بودند که به ترتیب به جای کوین یاماگا، سعید مهری، صالح حردانی و آرمان رمضانی به تیم استقلال اضافه شدند.

حالا از جمع ۱۵ بازیکنی که اردیبهشت ماه امسال به مصاف آلومینیوم اراک رفتند، تعدادی از بازیکنان این تیم را ترک کردند و برخی از آنها به دلیل مصدومیت نمی توانند استقلال را همراهی کنند.

امیرحسین حسین زاده (بازیکن تیم شارلوا بلژیک)، واریا غفوری (بازیکن فولاد) و رودی جستد در پایان فصل گذشته آبی پوشان را ترک کردند. همچنین آرمان رمضانی و سبحان خاقانی بازیکنانی هستند که به دلیل مصدومیت در تمرینات این روزهای استقلال غایب خواهند بود تا این تیم با پنج تغییر نسبت به آخرین بازی خود مقابل آلومینیوم اراک به مصاف این تیم برود.

شایان ذکر است؛ دیدار هفته دهم استقلال مقابل آلومینیوم روز جمعه ۲۹ برگزار می شود مهرماه ساعت ۱۷:۰۰ در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگر.