استقلال تنها با ۳ امتیاز تفریحی می تنبل / چرا ایران می گوید ساده است؟


به آگاه فانئوس،

بیژن طاهری شرکت کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید معلم سابق استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست حال این کارکنان با توجه به فینال مکان کارکنان استقلال در آستانه دیدار مقابل بکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور سراسری پوشان کشورمان اظهار داشت. در گروه پادشاهی متحد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا علی دایی در مراسم قرعه کشی حضور کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارکنان های مدعی قهرمانی در جام جهانی قطر اظهار تذکر کردند.

وضعیت کارکنان استقلال چطور؟

تمرینات طبق این سیستم پیش {می رود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلی برای ادای احترام به لیگ نداریم.

شرکت کننده مصدوم یا مصدوم نیست؟

عدد. همه اعضای کارکنان در سلامت مناسب هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلی اجتناب کرده اند این بابت {وجود ندارد}.

تفریحی استقلال دیر نمی شود؟

از هر لحاظ ما در ماه مبارک رمضان هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا مسئولان برگزاری این مسابقه در موضوع شرایط ماه رمضان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه {هر روز} آن را می گیرند، انتخاب به برگزاری مسابقه در آن نقطه گرفتند. مشکلی اجتناب کرده اند این بابت نداریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند زمان مقرر تفریحی خواهیم کرد.

حضور تماشاگران {در این} دیدار چقدر به استقلالی ها {کمک می کند}؟

اولاً خوشحالیم کدام ممکن است بیماری عروق کرونر در ملت مدیریت تبدیل می شود، در واقع باقی مانده است اجتناب کرده اند بین نرفته است، با این حال همین کدام ممکن است مدیریت شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تماشاگران به ورزشگاه بیایند مایه خوشحالی است. {در این} بین ماه هاست کدام ممکن است منتظر حضور تماشاگران در ورزشگاه هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست داریم تفریحی های استقلال با حضور آنها برگزار شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوارم این توسعه یکپارچه داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۷ دیدار باقی مانده تا نوک مسابقات فصل تمامی مسابقات با حضور آنها انجام خواهد بود.

خواه یا نه پیشنهاد ای برای بهزیستی آنها ندارید؟

حتما باید مراقب باشند. مناسب است کدام ممکن است آمیکرون را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرونا کاهش یافته است اند، با این حال باقی مانده است اجتناب کرده اند بین نرفته اند. لطفا اجتناب کرده اند هواداران استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه افرادی که به ورزشگاه می آیند مراقب بهزیستی شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیگران باشند از هر شخص خاص کدام ممکن است توسط خودم به این بیماری مبتلا شود ممکن است تعداد انگشت شماری نفر را مبتلا تنبل.

چگونه پیش بینی دارید کدام ممکن است فلش را تفریحی کنید؟

ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیکان ۲ کارکنان تهرانی هستیم کدام ممکن است در کل این سال ها در مسابقات لیگ، جام حذفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلپذیر زیادی به مصاف هم گذشت ایم با این حال هر تفریحی رنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوی خودش را دارد. با این حال این دیدار برای ما فوق العاده ظریف است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواهیم جایگاه شخصی را در جدول محافظت کنیم. همه اعضای کارکنان ذهنی جز کسب سه امتیاز تفریحی عکس ندارند.

کسب اطلاعات در مورد استخر جام جهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروهی کدام ممکن است ایران در آن قرار دارد چه می گویید؟

سوال کردن می کنم وقتی می بینم عده ای می گویند ما در گروه ساده هستیم یا خوشایند است کدام ممکن است {در این} گروه هستیم! تا جایی کدام ممکن است ممکن است می دانم را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل دستیابی است خطا کنم، با این حال انگلیس توسط خودم یکی اجتناب کرده اند قوی ترین حریفان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدعیان جام جهانی است. آمریکا کارکنان ۹۸ نیست کدام ممکن است در نظر گرفته شده کنیم یک بار دیگر پیروز خواهیم شد. آنها {در این} سال ها روی حیله و تزویر کار کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشرفت کرده اند. تیمی کدام ممکن است اجتناب کرده اند ولز، اسکاتلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین به این سه کارکنان اضافه شده قطعا کارکنان سختی است. به طور معمول در جام جهانی تفریحی های آسانی نداریم. این مسابقات با تمام تورنمنت های فوتبال منحصر به فرد است.

پیشنهاد خواهید کرد به فدراسیون فوتبال برای کنار هم قرار دادن سازی بیشتر کارکنان چیست؟

تنها چیزی کدام ممکن است می توان اظهار داشت اینجا است کدام ممکن است {در این} مدت باقی مانده بهتر از دیدارهای تدارکاتی کارکنان سراسری محسوب می شوند. بدون در نظر گرفتن اصولاً با کارکنان های بالاتر تفریحی کنیم، کارکنان سراسری ما آمادگی بیشتری ممکن است داشته باشد. یعنی باید شلاق بخوریم تا بتوانیم در جام جهانی در برابر این حریفان سرسخت از دوام کنیم. جام جهانی با مسابقاتی معادل جام ملت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تورنمنت های تعدادی از جانبه در سراسر جهان منحصر به فرد است. همین جا کار فوق العاده سختی است، بدون در نظر گرفتن کارکنان توانمندتر باشد، کارکنان سودآور‌تر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مهارت تنها اجتناب کرده اند طریق ورزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید رقبا با کارکنان‌های عظیم به کف دست می‌آید.

حضور علی دایی {در این} اجرای زنده چقدر برای ایران حیاتی است؟

صدها آگاه ام کدام ممکن است علی دایی مایه خوشحال از فوتبال ایران است را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی علی دایی را روی صحنه دیدم بافت غرور را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشحالی کردم کدام ممکن است عالی نفر اجتناب کرده اند ایران را آنجا دارم.

نظرت با توجه به گروه های سایر کارکنان های آسیایی چیست؟

چون آن است مهدی مهدوی کیا اظهار داشت گروه ما در موضوع گروه بندی سایر کارکنان های آسیایی وضعیت نسبتاً بهتری دارد. در واقع ممکن است باقی مانده است در نظر گرفته شده می کنم همه مخلوط کردن ها روی حیله و تزویر هستند. با این حال گروه ما می خواهیم به سختی منحصر به فرد باشد.

کارکنان مورد کنجکاوی خواهید کرد در جام جهانی کدام کارکنان است؟

ممکن است در بازتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است به فوتبال راه اندازی شد شدم طرفدار کارکنان سراسری آلمان شدم. تا اینجای کار ترجیح می دهم کارکنان سراسری آلمان بدرخشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جام جهانی را بیش از حد ببرد.

به تذکر خواهید کرد چه کارکنان هایی قهرمان این مسابقات می شوند؟

ممکن است کارکنان سراسری برزیل را در مسابقات مقدماتی تماشا کردم. کارکنان فوق العاده مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطرناکی است با این حال به صورت جداگانه شبیه به شرکت کننده انگلیسی کدام ممکن است با ما هم گروه است کارکنان ضعیفی نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیلی ها این کارکنان را قهرمان جام می دانند.

مسابقات در قطر چقدر خوشایند برگزار تبدیل می شود؟

اجتناب کرده اند تذکر روزی هم شرایط خوبی به ما می دهند تا بعد اجتناب کرده اند ظهر تا آخر ساعت شب فوتبال تماشا کنیم. جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین را به یاد دارم. ما آن موقع کودک بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظهر برای تماشای تفریحی ها می خوابیدیم تا ساعت شب بیدار شویم. چون مسابقات در آرژانتین بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود ۲ سه بامداد به وقت ایران برگزار شد. با این حال هر چقدر هم کدام ممکن است بخوابیم، یک بار دیگر در حین تفریحی می خوابیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی روزی کدام ممکن است هیچ موقعیت یابی یا تلگرامی برای دیدن چکیده تفریحی {وجود ندارد}.