استقلال مثل انبار باروت {می ماند}/ وظیفه سرمربی باید خاص شود


به مشاوره فانئوس،

هادی شکوری در خصوص وضعیت این روزهای استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیدار این نیروی کار مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: استقلال به قهرمانی نزدیک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این نیروی کار ممکن است در طولانی مدت فصل با اختلاف امتیاز با حریف شخصی جام قهرمانی را بیش از حد ببرد.

وی تاکید کرد: آبی ها علاوه بر این مشکلاتی کدام ممکن است با آن روبه رو هستند باید در تعدادی از جبهه بجنگند، گمان {می رود} نیمی اجتناب کرده اند نیروی کار های لیگ برتر بازو به بازو هم داده اند تا استقلال اجتناب کرده اند قهرمانی {در این} مسابقات جلوگیری تنبل. متعاقباً کادر فنی، مدیران تجهیزات گلف ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها باید هوشیار باشند تا در هفته های قبلی اتحاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همدلی را اجتناب کرده اند بازو ندهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کانون اصلی مناسب داشته باشند تا بتوانند با شکست دادن رقیب باقی مانده، عنوان قهرمانی را اجتناب کرده اند آن شخصی کنند.

وی با اشاره به تفریحی هفته جاری النساجی در جام حذفی اظهار داشت: النسجی نیروی کار خوبی است، معلم گیمرها ماهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشتاقی دارد کدام ممکن است تفریحی با آنها روی حیله و تزویر است. استقلال با این تفریحی ۲ بار لیگ برتر انگلیس را مساوی کرد. با این حال این بار تفریحی باید خوب دریافت کرد داشته باشد. هماهنگ کننده های نیروی کار پایداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید حوصله دارند کدام ممکن است ساکت الهامی توانسته تاثیر زیادی در کار کردن این نیروی کار بگذارد.متعاقباً استقلال قطعا روز سختی را مقابل الهامی ممکن است داشته باشد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید یارانش

شکوری در خصوص استقلال اظهار داشت: اگر آبی ها مقابل پکان مدافع ریختن نمی شدند، دستی تر تفریحی می کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانستند سه امتیاز را کسب کنند. مشکلاتی کدام ممکن است برای استقلال به وجود به اینجا رسید، این نیروی کار را یادآور انبار باروت کنار هم قرار دادن انفجار کرد. متعاقباً مورد نیاز است کادر فنی گیمرها را در شرایط روحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روانی اندیشه آل قرار دهد. استقلال از آن آگاه است کدام ممکن است برای قهرمانی در جام حذفی باید نساجی را هم شکست دهد. مجیدی حریف را به خوبی آنالیز خواهد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده می کنم اگر گیمرها آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون فشار تفریحی کنند {در این} دیدار پیروز خواهند شد.

مدافع سابق استقلال با انتقاد اجتناب کرده اند اظهارات پیاپی سرخابی ها علیه یکدیگر اظهار داشت: چنین چیزی را در هیچ جای دنیا نخواهید دید، شاید در فوتبال اروپا نیروی کار ها هر ۵ سال خوب بار علیه یکدیگر اظهارنظر نمی کنند. سرخابی ها بیشتر است این اقدام غیرحرفه ای را جدا بگذارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی تفریحی مقابل حریف کانون اصلی کنند.

شکوری در {پاسخ به} سوالی کسب اطلاعات در مورد قابلیت نیروی کار سراسری برای صعود به مرحله بعدی جام جهانی اظهار داشت: ابتدا باید وظیفه سرمربی خاص شود. {هر روز} اطلاعات جدیدی می شنویم. ابتدا باید بفهمیم اسکوچیچ {می ماند} یا {می رود}. اگر قرار باشد اجتناب کرده اند نیروی کار سراسری کنار شود، سریع سرمربی جدید خاص تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در هر مورد دیگر، این سیستم ریزی دقیقی برای حضور با توانایی نیروی کار سراسری در جام جهانی انجام تبدیل می شود.

وی در طولانی مدت خاطرنشان کرد: در گروه نسبتا خوبی قرار داریم، اگر اردوها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیدارهای تدارکاتی خوبی با نیروی کار های قادر مطلق داشته باشیم، قابل انجام است برای اولین بار اجتناب کرده اند گروه شخصی خارج شویم.