اسرار پودر چربی طیور ایرانی


به گزارش وانانیوز،

یکی از مهمترین مواد تشکیل دهنده خوراک دام و طیور پودر چربی خالص است که خرید و فروش آن یکی از بحث های رایج بین دامداران است.

از جمله مواد مغذی برای دام می توان به پودر چربی خالص اشاره کرد که برای دامداران بسیار مقرون به صرفه بوده و برای طیور نیز بسیار مفید است، بهتر شده و بدن را در برابر بیماری های مختلف مقاوم می کند.

همچنین به این معنی است که حیوانات برای خوردن غذا و دانه های گیاهی و چرا انرژی بیشتری می گیرند و مواد مغذی بیشتری نسبت به قبل دریافت می کنند و باعث سهولت در کار حیوانات می شود و مشکلات گوارشی را برطرف می کند.

اسرار پودر چربی طیور ایرانی

برند ما با تحقیق و جستجوی زیاد سعی کرده محصولی را در اختیار شما قرار دهد تا با خیال راحت از آن در پرورش دام استفاده کنید. در این مقاله می توانید تلاش های ما برای تهیه محصول برای مرغ خود را درک کنید.

شما می توانید از طریق این صفحه برند آراد سفارش خود را برای کسب و کار انجام دهید تا پودر چربی خالص سفارشی شما در کمترین زمان ممکن به دست شما برسد. با خیال راحت از محصولات ما برای حیوانات خود استفاده کنید و از سلامت آنها مطمئن باشید.

کاربرد و استفاده از پودر چربی حیوانی خالص

در این قسمت از مقاله سعی داریم به این سوال پاسخ دهیم که پودر چربی حیوانی خالص چه کاربردها و کاربردهایی دارد. در واقع برای پاسخ به این سوال ابتدا باید کاربرد و کاربرد این پودر را بدانیم و بدانیم چرا از این نوع خوراک برای دام استفاده می شود. در اینجا باید گفت که این پودرها برای حیوانات شیرده و شیرده بسیار مفید است زیرا با استفاده از این نوع خوراک برای دام و طیور می توان کمبود تغذیه ای دام و پرندگان را برطرف کرد.. جبران.

اسرار پودر چربی طیور ایرانی

در ادامه مقدمه پودر چربی ایرانی دام خالص، به نوع کلسیم آن می رسیم، همانطور که در قسمت های قبل گفته شد، خوراک دام انواع مختلفی دارد و این نوع خوراک بیشتر برای جبران کمبود کلسیم و مواد معدنی در حیوانات مختلف استفاده می شود، این پودرها در واقع برای جبران آن از مشکلات ناشی از مصرف خوراک چربی خالص برای دام استفاده می شود و با استفاده از این فرآورده می توان تا حدود زیادی از مشکلات گوارشی که ممکن است پیش بیاید کنترل و یا از آن جلوگیری کرد و به همین منظور از این خوراک در دام ها استفاده زیادی می شود. خوراک.

پودر چربی حیوانی خالص بخرید

رنگ کرم و سفید با ۹۹% چربی خالص، بسیار مغذی و سرشار از ویتامین. این پودر چربی خالص است. امروزه خرید و مصرف زیادی برای دامداری دارد. این ماده پودر تقویتی است که همراه غذا به دام داده می شود.

این ماده باعث افزایش شیردهی در حیوانات ماده و همچنین شیر پرچرب تولید شده و کاهش چربی زیادی از بدن حیوان می شود، این ماده باعث افزایش چربی بدن شده و از چربی سوزی و بیماری جلوگیری می کند.

اسرار پودر چربی طیور ایرانی

برخلاف مکمل های خرما، این پودر برای حیوانات مضر نیست پودر چربی طیور خوراکی کامل محسوب می شود که به تقویت آنها نیز کمک می کند و گلبول های خون آنها را در برابر انواع ویروس ها و بیماری ها مقاوم می کند و همچنین احتمال گرمازدگی را در بین حیوانات کاهش می دهد و همچنین در فصل سرما باعث بدن حیوانات می شود. از نظر ایمنی بسیار تقویت شده و گرمای هوا را جذب نکنند و گوشت آنها باید از سرما محافظت شود.

این امر به بدن حیوان اجازه می دهد تا زمستان سالمی را سپری کند.امروزه دامپزشکان توصیه می کنند از سقف متحرک در محل نگهداری حیوانات استفاده شود زیرا در فصل زمستان می توان آن را جدا کرد تا حیوانات در معرض نور خورشید قرار بگیرند و دیگر نیازی به استفاده از آن نباشد. برو بیرون. آنها را در هوای سرد مصرف نکنید.

به این ترتیب سلامت دام ها نیز حفظ می شود و مرگ و میر در بین آنها کاهش می یابد و از افزایش هزینه های دامداران جلوگیری می شود.

گاوها بعد از مدتی شیر خود را از دست می دهند و شیر کم یا بی مزه می شود، برای این کار باید از مکمل های غذایی استفاده کنند تا شیر به حالت اولیه و سرشار از ویتامین و کلسیم برگردد.او از پودر چربی استفاده کرد که بسیار خوب است. تقویت کننده شیر