اسپری اطمینان بخش گلو خانگی – ایده ها مفید با بی انصافی غذایی


اسپری گلو خانگی

بالا فصل خنک زمستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آغاز فصل علائم آلرژی دلالت بر آن دارد بهتر از زمان برای خشکی، درد، خراشیدگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک گلو است.

گلودرد ممکن است ناشی اجتناب کرده اند اجزا متعددی قابل مقایسه با ، آنفولانزا را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی کووید-۱۹ باشد. با این حال گلودرد علاوه بر این ممکن است ناشی اجتناب کرده اند محرک های محیطی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم آلرژی های فصلی باشد.

دلیل برای هرچه کدام ممکن است باشد، گلو تحریک شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خراشیده ممکن است آزاردهنده، ناخوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دردناک باشد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حالی کدام ممکن است متنوع اجتناب کرده اند امکان های با بیرون مدل تواند به شما کمک کند معامله با علائم گلودرد، خارش را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاراندن گلو موجود است، امکان های خالص تری نیز موجود است.

به معنای واقعی کلمه هستند، خواهید کرد حتی می توانید هر بار کدام ممکن است گلودرد به نظر می رسد تبدیل می شود، اسپری اطمینان بخش گلو شخصی را کنار هم قرار دادن کنید.

اسپری اطمینان بخش گلو خانگی

متنوع اجتناب کرده اند اصل العمل های اسپری های خانگی اطمینان بخش گلو تشکیل تنتور هستند. تنتور یکی اجتناب کرده اند معمولی ترین فرآیند های تهیه داروی خالص یا طبیعی است. تنتورهای طبیعی استاندارد با جذب پوشش گیاهی یا پوشش گیاهی (برگ‌ها، گل‌ها، اساس‌ها یا منافذ و پوست اخیر یا خشک شده) به تعیین کنید اتیل الکل یا سرکه فوق العاده مقاوم ساخته می‌شوند. این استراتژی ترکیبات دارویی فوق العاده غلیظ گیاه را استخراج می تنبل.

این به مصرف کننده این امکان را می دهد کدام ممکن است تنتور را اجتناب کرده اند طریق تعدادی از قطره اجتناب کرده اند قطره چکان مایع یا با از جمله تعدادی از قطره به آب یا آبمیوه خوردن تنبل. یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند مزایای تنتور اینجا است کدام ممکن است الکل شناخته شده به عنوان عالی نگهدارنده حرکت می تنبل، به این تکنیک کدام ممکن است این تنتورها ماندگاری فوق العاده تمدید شده دارند.

عالی اصل العمل آسان، اطمینان بخش را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانگی اسپری گلو با اساس تنتور آغاز تبدیل می شود. گیاهانی کدام ممکن است برای رنگ شخصی استخدام می کنید می توانند منحصر به فرد باشند، اگرچه نعناع، ​​بادرنجبویه، اکیناسه، سنجد، بنفشه یا گلبرگ های رز قابل دستیابی است محل خوبی {برای شروع} باشد. (اگر نیازی ندارید تنتور مناسب کنید، می توانید به جای آن آن اجتناب کرده اند چای طبیعی شناخته شده به عنوان اساس بیشترین استفاده را ببرید.)

پس اجتناب کرده اند مصرف کردن تنتور یا چای، این اصل العمل را برای تهیه اسپری اطمینان بخش گلو دنبال کنید:

طرز تهیه اسپری اطمینان بخش گلو خانگی

  • ۲ قاشق غذاخوری تنتور خانگی یا چای طبیعی
  • ۲ قاشق غذاخوری عسل نپخته (به کودکان زیر ۱ سال ندهید)
  • ۱ قاشق غذاخوری آب خوب و دنج
  • ۱/۸ – ۱/۴ قاشق چایخوری عصاره نعنا

همه داروها را ترکیب کردن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک واحد بطری اسپری شیشه ای ۲ اونسی بریزید. در صورت خواستن در دهان یا گلو اسپری کنید. بین استفاده در یخچال نگهداری شود.

علاوه بر این قابل دستیابی است تعدادی از قطره روغن حیاتی مغذی را به اصل وعده های غذایی اضافه کنید، یا فقط اجتناب کرده اند آنها شناخته شده به عنوان رایحه درمانی برای حمایت اجتناب کرده اند سلامت تنفسی بیشترین استفاده را ببرید.

۵ اسانس خاص کدام ممکن است برخی تحقیقات آنها را در تسکین مختصر مدت بیماری های تنفسی کارآمد یافته اند عبارتند اجتناب کرده اند:

  1. اسانس نعناع فلفلی
  2. اسانس رزماری
  3. اسانس پونه کوهی سوریه
  4. روغن صمغ با لیمو
  5. روغن صمغ آبی

مثبت شوید کدام ممکن است اگر اجتناب کرده اند آن در اسپری گلو استفاده می‌کنید، اسانس‌هایی کدام ممکن است انواع می‌کنید از با کیفیت ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سطح غذایی با برچسب خاص شده برای خوردن باشد. علاوه بر این، دستورالعمل های دوز روی بطری را توجه داشته باشید یا با دکتر مراقبت های اولین شخصی مراجعه به کنید. اسانس هایی را کدام ممکن است پیش فرض به صورت موضعی ساده با روغن حامل یا در دیفیوزر استفاده شوند را قورت ندهید.

اگر زمان یا داروها اجباری برای تهیه عالی اسپری گلو اطمینان بخش خانگی را ندارید، می توانید یکی اجتناب کرده اند این اسپری های گلو را اجتناب کرده اند Bio-Botanical Research، Microbiome Labs یا Energetix بررسی کنید.

اسپری گلو Biocidin TS – تحقیقات گیاه شناسی زیستی

اسپری گلو Biocidin TS اجتناب کرده اند Bio-Botanical Research عالی معامله با اسپری خالص باکلاس گلو تواند به شما کمک کند تسکین گلودرد است. اجتناب کرده اند های زمستانی گرفته تا علائم آلرژی های بهاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تابستانی، اسپری گلو Biocidin TS تسکین قابل اعتمادی اجتناب کرده اند داروها طبیعی انصافاً خالص قابل مقایسه با عصاره هسته انگور، زغال اخته، اکیناسه، سیر، مهر طلا، زغال اخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن پونه کوهی تواند به شما کمک کند تسکین درد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناراحتی مربوط به گلو درد. به تسکین خراش های ناشی اجتناب کرده اند محرک های فصلی فعلی در هوا {کمک می کند}.

اسپری گلو پروبیوتیک MegaCidin – Microbiome Laboratories

اسپری گلو پروبیوتیک MegaCidin اجتناب کرده اند Microbiome Labs عالی اسپری طبیعی پروبیوتیک مقاوم گلو است کدام ممکن است اجتناب کرده اند ۲ مخلوط کردن منحصربفرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قادر مطلق برای حمایت اجتناب کرده اند امنیت عمومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسکین گلودرد استفاده می تنبل. اسپری گلو پروبیوتیک MegaCidin تشکیل ۲ مخلوط کردن مختلط، عالی مخلوط کردن پروبیوتیک بی نظیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی مخلوط کردن طبیعی بیوسیدین است. مخلوط کردن پروبیوتیک تشکیل Bacillus subtilis HU58 را انتخاب کنید و انتخاب کنید Bacillus coagulans است، ۲ سویه پروبیوتیکی کدام ممکن است اجتناب کرده اند امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید امنیت دهانی مفید حمایت می کنند. این مخلوط طبیعی برای ادغام کردن انتخاب گسترده ای اجتناب کرده اند داروها منحصر به شخص اجتناب کرده اند جمله عصاره زغال اخته، عصاره نونی، خار مریم، اکیناسه، مهر طلا، عصاره شیتاکه، منافذ و پوست درخت بید سفید، سیر، عصاره هسته انگور، گردو سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره است.

اسپری تون گلو – Energetix

اسپری گلو تون توسط Energetix عالی داروی هومیوپاتی برای گلودرد است کدام ممکن است اجتناب کرده اند هومیوپاتی برای تسکین سرفه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسکین خالص گلودرد کمک می کند. اسپری گلو مورد استفاده قرار گیرد در گلو درد، نپخته یا آلوده طراحی شده {است تا} به تسکین فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مختصر مدت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمدید شده مدت کمک تنبل. تشکیل ترکیبات هومیوپاتی است کدام ممکن است در کل گذشته تاریخی برای کشتی با عفونت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت اجتناب کرده اند سلامت عمومی سیستم امنیت استفاده شده است.

اسپری اطمینان بخش گلو خواهید کرد چیست؟