اطلاعات مفید تغذیه ای سیب و مزایای سلامتی آن


انتخاب و ذخیره سازی

میوه های تازه از جنس Annonaceae در ایالات متحده در طول سال به راحتی در دسترس هستند. سیب کاستارد از ژوئیه تا نوامبر در ایالات جنوبی و مرکزی وارد بازار می شود. هنگام خرید ، به دنبال میوه های تازه ، زرد روشن ، کوچک و کاملاً بالغ با ساقه های بدون آسیب باشید. رسیدن میوه های کامل در خانه در دمای اتاق ادامه می یابد. اگر می خواهید میوه رسیده بخرید ، به دنبال میوه ای با طعم ملایم ، شیرین و مشکی باشید که از فاصله دور احساس شود. از میوه هایی که بسیار نرم ، آبریزش ، خرد شده ، ترک خورده یا دارای پوست ترک خورده هستند خودداری کنید زیرا می تواند خطرناک باشد.

اگر میوه های نارس را در خانه در یک سبد میوه ذخیره کنید ، آنها همچنان به بلوغ خود ادامه می دهند و می توانند 4-5 روز دیگر نگهداری شوند. با این حال ، میوه های رسیده باید زود استفاده شوند. مانند سایر میوه های آنونا ، کاسترد را نمی توان به مدت طولانی در یخچال نگهداری کرد زیرا سرد می شود. با این حال ، آب میوه یا میوه های پوره شده را می توان برای چند هفته در فریزر نگهداری کرد.

نکات تهیه و سرو

تنها کاری که باید انجام دهید شستن میوه است تا هرگونه کثیفی از سطح آن پاک شود. آن را با یک حوله نرم پاک کنید. میوه های تازه و رسیده را می توانید بدون چاشنی اضافی میل کنید. میوه ها را با دقت بردارید تا خال سفید سفید خامه ای داخل آن نمایان شود. می توانید از قاشق برای بیرون آوردن گوشت خوراکی استفاده کنید. دانه ها قابل خوردن نیستند ، بنابراین آنها را تف کنید.

در اینجا برخی از نکات ارائه شده است.

خلال میوه های سیب. عکس: بابمن

  • می توانید بدون هیچ چاشنی یا چاشنی اضافی از خود میوه خوشمزه تر لذت ببرید.

  • تفاله تازه را می توان پوره کرد و با میوه های دیگر در سالاد مخلوط کرد یا به عنوان بستنی بستنی استفاده کرد.

  • میلک شیک سیب کاستارد یک نوشیدنی خوش طعم در هند است.

  • طعم ترش گوانابانا به طور متناوب ، سوپ را می توان با عسل ، شکر ، شیر ، لیمو و یخ مخلوط کرد. و سرد سرو شد شربت یا با کوکتل های میوه ای دیگر و میلک شیک.

مشخصات ایمنی

دانه ها و برگ های سیب حاوی آلکالوئیدهای سمی هستند و نباید مصرف شوند. دانه ها را در دهان خود نجوید. سموم آزاد می شوند. اگر به طور تصادفی بلعیده شود ، تهدیدی نیست زیرا کل دانه دستگاه گوارش را هضم نشده ترک می کند. (سلب مسئولیت پزشکی.)

≻≻-حقایق تغذیه ای و فواید سلامتی میوه گیلاس مویا را نیز بخوانید.

– برگشت میوه از جانب سیب کاستارد. برای مشاهده یک لیست چشمگیر از انواع میوه ها ، به همراه توضیحات کامل درباره محتوای تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها ، از اینجا دیدن کنید.

– برگشت صفحه نخستبه

منابع اضافی:

  1. وزارت کشاورزی ایالات متحده – پایگاه ملی مواد مغذی.

  2. سیب کاستارد – سیب کاستارد استرالیایی.دیدگاهتان را بنویسید