اطلاع رسانی صحیح ستاد مدیریت بحران کاهش خسارات سیل در دماوند – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی شنبه شب در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دولت در دماوند با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و بهنر اظهار داشت: هفته دولت زمان بسیار خوبی است. از دستاوردهای نظام اسلامی بگوید و روسای ادارات باید خدمات نظام و دستاوردهای آن را برای عموم مردم بیان کنند.

وی افزود: روسای ادارات باید از میز خود دور باشند و پیگیر مطالبات مردم و شهرستان باشند و حضور مسئولان در میان جمعیت باعث علاقه مندی آنان به نظام اسلامی می شود.

امام جمعه شهرستان دماوند ادامه داد: مردم و دولت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هم جدا نیستند، بلکه دولتمردان برگزیدگان مردم هستند که در مسیر توسعه، توسعه و پیشرفت کشور گام بر می دارند. کشور.

فتاح دماوندی با قدردانی از زحمات فرماندار دماوند و اعضای ستاد مدیریت بحران در جریان وقوع سیل در روزهای گذشته گفت: با اقدام به موقع ستاد مدیریت بحران در راستای اطلاع رسانی در زمان وقوع سیل در شهرستان دماوند، خوشبختانه شاهد کمترین تلفات جانی و با حضور میدانی فرماندار و مسئولین ادارات دپو و تلاش شبانه روزی آنان در مناطق سیل زده و با حمایت نیروهای بسیج، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و گروه های جهادی و مردمی خوشبختانه آثار سیل در شهرستان دماوند جمع آوری شد که نشان از کار و تلاش جهادی مسئولان و مردم شهرستان دماوند دارد.

وی ادامه داد: مسئولان باید خدمات دولت های مختلف در نظام اسلامی را با قبل از انقلاب در شهرستان دماوند مقایسه کنند و با استفاده از رسانه ها گامی روشن در راستای تبیین جهاد در این امر بردارند.