اعزام ۱۶ هزار نیروی پلیس همزمان با سفر بایدن به تل آویو – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، «میخائیل زینگرمن» سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در نشست خبری گفت: در سفر بایدن به تل آویو ۱۶ هزار نیروی پلیس حضور خواهند داشت و این تعداد نیروی امنیتی تاریخ است. “

به گفته سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی، افسران امنیت سفر رئیس جمهور آمریکا به تل آویو را تضمین می کنند و یکی از وظایف اصلی آنها به حداقل رساندن آسیب به سطح و جریان عادی زندگی شهروندان است.

گفته می شود که آموزش این نیروهای پلیس برای تامین امنیت جو بایدن و هیات همراه به تل آویو به مدت دو ماه با همکاری آتش نشانان، سازمان امنیتی (شبک) و وزارت امور خارجه در تل انجام شده است. آویو. آویو.

همچنین پیش بینی می شود در سفر بایدن در کوتاه مدت تعدادی از بزرگراه ها مسدود شود و از مردم خواسته شده اخبار پلیس را دنبال کنند.

رئیس جمهور آمریکا از ۱۳ تا ۱۶ جولای به خاورمیانه سفر خواهد کرد و انتظار می رود از تل آویو به عربستان سعودی برای نشست شورای همکاری خلیج فارس در ۱۶ جولای پرواز کند.

سفر رئیس جمهور آمریکا به عربستان سعودی و فلسطین اشغالی با انتقادات داخلی و تریبون های حقوق بشری گسترده برای نادیده گرفتن نقض حقوق بشر در فلسطین و عربستان سعودی همراه بوده است.