اقدامات رسانه ای ضد انقلاب برای ناامن جلوه دادن کردستان – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانخبرگزاری مهر – گروه استانی: رسانه های ضد انقلاب اعم از شبکه های ماهواره ای و صفحات و شبکه های مجازی همزمان با چهل سالگی مهسا امینی تلاش کردند خط اغتشاشات را در مناطق مختلف استان کردستان داغ نگه دارند.

روز شنبه هیچ یک از شهرهای استان کردستان شاهد ناآرامی نبودند و تلاش های مزدوران ضدانقلاب برای تحریک مردم به خیابان ها بی نتیجه ماند.

تلاش ضدانقلاب برای حمایت از اراذل و اوباش!

در این میان تلاش ضدانقلاب برای حمایت از اراذل و اوباش بار دیگر بر رسوایی پرونده رسانه ای آنها افزود. روز جمعه یک اغتشاشگر که بر اثر مصرف مشروبات الکلی تعادل خود را از دست داده بود در میدان آزادی سنندج به ماموران پلیس حمله کرد که با هوشیاری پلیس از ایجاد فاجعه ای علیه عابران پیاده جلوگیری کرد و وی را به زمین چسباند. . .

این فرد مزاحم برای مداوای جراحات وارده به بیمارستان کوثر سنندج رفت که ناآگاهانه دم خروسش را بیرون آورد و رسانه های ضد انقلاب به بهانه حفظ جانش اقدام به اعزام مردم به بیمارستان کردند.

این توطئه رسانه ای مزدوران ضد انقلاب موجب شد تا ده ها نفر مقابل درب بیمارستان کوثر سنندج تجمع کرده و ضمن سردادن شعارهای ضد هنجاری، قسمت هایی از محوطه سبز و سنگفرش مجاور این مرکز درمانی را تخریب کنند.

با خنثی شدن توطئه قمه زنی جوان در میدان آزادی سنندج در روز جمعه، تمام امیدهای ضدانقلاب برای شعله ور شدن دوباره شعله ناآرامی ها در استان نقش بر باد رفت.

سرهنگ علیرضا مرادی فرمانده انتظامی شهرستان سنندج پیشتر گفته بود که پس از مجروح شدن اراذل و اوباش یکی از ماموران و بی توجهی به تذکر ماموران نیروی انتظامی، قصد داشتند در میدان اصلی شهر قدرت نمایی کنند، ماموران مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. سقوط کرد و یکی از آنها مجروح شد.

سرهنگ مرادی افزود: کسانی که مزاحم نوامی ها، کاسبه ها و اهالی شهر هستند و قصد ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی با درگیری و کشتار مردم را دارند به پلیس اطلاع دهند که پلیس با آنها قاطعانه برخورد خواهد کرد.

اما امروز شنبه کسبه و بازاریان کردستان با وجود تمام تهدیدات مجازی ضدانقلاب به فعالیت خود ادامه دادند و شاهد تداوم فضای آرام در تمامی شهرستان های استان بودیم.

مراسم تشییع پیکر مرحومه سارینا ساعدی

ضدانقلاب درمانده از هر سو پس از شکست در پرونده حمایت از اراذل و اوباش مراسم تشییع پیکر مرحومه سارینا ساعدی دختر ۱۶ ساله سنندجی آغاز شد.

رسانه معند تلاش کرد مراسم تشییع این دختر سنندجی را که برای خاکسپاری به روستای پدری خود (روستا) رفته بود، پوشش دهد. گرگ علیا آن بخش موکاش شهرستان کامیاران) به ۱۰۰ کیلومتری سنندج منتقل شد، اما مردم این روستا و منطقه هوشیار و بصیر هستند. موکاش آنها فریب لجن زنی این شبکه های ضد انقلاب را نخوردند و مراسم تشییع جنازه این دختر نوجوان طبق شرع و شئونات منطقه ای برگزار شد.

سارینا ساعدی دختر ۱۶ ساله سنندجی در خانه فوت کرده بود. خانواده اش به امید احیای او را به بیمارستان رسانده بودند اما ضدانقلاب که قصد کشتن او را دارد به اشتباه مرگ این دختر را با اغتشاشات رسانه ها و کانال های وابسته ربط داده بود. اظهارات پدر این دختر سنندجی در رسانه ها منتشر شد تا رسوایی دیگری برای بوق های تبلیغاتی ضد انقلاب ایجاد شود.

توقیف ۱۰۶ سلاح جنگی و شورشی

سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی کردستان روز هفته شنبه، از توقیف ۱۰۶ سلاح جنگی و شورشی، ۲۴۰۰ قطعه شکر و ۱۷۰۰ اسپری فلفل برای اطلاع رسانی به شورشیان در این ولایت در آخرین رویدادها استفاده شده است.

وی افزود: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و برای حفظ نظم و امنیت عمومی با اشرار، اراذل و اوباش، اغتشاشگران و قاچاقچیان اسلحه در سراسر استان برخورد قاطع انجام می شود.

سردار آزادی تاکید کرد: با کسانی که برای مردم ناامنی ایجاد کنند و امنیت جامعه را برهم بزنند به شدت برخورد خواهیم کرد.