امام جمعه قدس: مسئولین به مصوبات خود عمل کنند


به گزارش پایگاه خبری پدر شهرقدس، حجت الاسلام رضا جوکار امام جمعه شهرقدس در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با توصیه به خود و عبادت کنندگان به تقوا گفت: عمل کنید. عمل صالح نشانه سعادت انسان است در هر زمان بر حسب موقعیت زمان و مکان منعطف است.

وی بیان کرد: در زمان غیبت امام زمان(عج)، گره گشایی از مردم، رفع شبهات، کمک به نیازمندان، جهاد خدمت به مسئولان و جهاد تبیین نمونه هایی از عمل صالح است که می توان انجام داد. از طرف امام

امام جمعه بیت المقدس افزود: سنگین ترین سلاح دشمن مواد مخدر است و خانواده ها باید اهتمام و عزم جدی را با رهبری و مراقبت فرزندان و مسئولان برای پیشگیری و برنامه ریزی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان داشته باشند.

وی تاکید کرد: امروز نمی توان با قهوه خانه ها و قلیان فروشی هایی که جوانان را به انحراف کشانده اند برخورد کرد و باید برای توزیع و جمع آوری مواد مخدر اقدام همه جانبه و جدی ملی انجام داد.

حجت الاسلام جوکار با اشاره به اهمیت کار جوانان ادامه داد: مسئولین باید مصوباتی را که در کشوهای میز اداری خود جمع آوری کرده اند اجرا کنند و از قوه قضائیه تقاضای ورود و رسیدگی به این معضل را داریم.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان در کنترل گرانی ها و رعایت نکردن مقدسات دین باید عملکرد خوب و مناسبی داشته باشند و از هرگونه نشر بی احترامی به دین جلوگیری کنند.

خطیب نماز جمعه بیت المقدس ضمن تقدیر از قوه قضائیه در اجرای عدالت و امنیت تصریح کرد: امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی از قوه قضائیه انتظار دارند و خواستار گسترش عدالت، احیای حقوق عامه هستیم. مبارزه قاطع با فساد، پیشگیری اقدام بیشتر در جهت پیشگیری از وقوع جرم و تامین آزادی های مشروع و نظارت بر حسن اجرای قوانین کشور و اولویت بندی چالش ها و علل ریشه ای شناسایی شده در سال آینده به عنوان سند تحول قوه قضائیه برای یافتن جایگاه مطلوب. در مرحله دوم انقلاب اسلامی

انتهای پیام/ ۶۷۰۷۵
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید