امتحانات نهایی دوره حفظ قرآن از فردا – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، امتحانات نهایی دوره تربیت مربی حفظ قرآن کریم ستاد رهبری حفظ قرآن کریم برگزار می شود.

این آزمون ها با حضور بیش از ۲۰۰۰ شرکت کننده از سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی سراسر کشور و به صورت آنلاین از ۲۲ تا ۲۵ تیرماه برگزار می شود:

این آزمون ها در سه دوره معارف علوم قرآن (۲۳ تیر)، فنون تدریس و روانشناسی تربیتی (۲۳ تیر) و روانشناسی در حفظ قرآن کریم (۲۴ تیر) برگزار می شود. مابقی دوره ها توسط سازمان ها و موسسات دولتی و غیردولتی برگزار و یا برگزار خواهد شد.

این مرکز با اعلام هدف از برگزاری این دوره ها؛ با شناسایی نیروهای مستعد و آموزش آنها برای تدریس دروس حفظ قرآن، بیان شده است که در صورت کسب نمرات لازم در تمامی آزمون ها (کتبی و عملی) ضمن دریافت گواهینامه، مجوز تدریس حفظ دروس قرآن را دریافت خواهند کرد. . انجام داد

سمینارهای مرکز رهبری برادران و خواهران، کانون های فرهنگی هنری مساجد، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، اتحادیه سراسری سازمان ها و تشکل های قرآن و عترت، ارتش، سپاه، بسیج، دارالقرآن حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)ONE) و دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم مؤسسات و سازمان های دولتی و غیردولتی برگزار کننده دوره ها خواهند بود.