امیدوارم داور بهتر از نفر تفریحی ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرسپولیس باشد


به آگاه فانئوس،

وحید فضلی در نشست خبری پیش اجتناب کرده اند دیدار کارکنان های آلومیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرسپولیس در مرحله اول چهارم بسته شدن جام حذفی ذکر شد: ابتدا دانستن درباره اظهارات تجهیزات گلف ها صحبت می کنم. این موضوع ۲ روی پول نقد دارد، اتحادیه فوتبال را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات گلف ها. فدراسیون باید نسبت به همه تجهیزات گلف ها برخورد خوبی داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکاف ای بین تجهیزات گلف ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فدراسیون فوتبال تحمیل نشود. تجهیزات گلف ها باید در فضایی صلح جو مطالبات شخصی را دقیق کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانه به گونه ای نباشد کدام ممکن است تجهیزات گلف هایی کدام ممکن است اظهارنظر نمی کنند معتقد باشند حقشان ضایع شده است.

وی با دقیق اینکه تجهیزات گلف ها باید به فوتبال ایران کمک کنند تا {به سمت} اوقات فراغت حرکت تدریجی، افزود: باید به فدراسیون کمک کنیم تا وظایف شخصی را بیشتر انجام دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چون آن است علی دایی ذکر شد نباید در جستجوی انتقام را انتخاب کنید و انتخاب کنید کدورت باشیم. او در قرعه کشی جام جهانی حضور پرافتخاری داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید به تحمیل فضای مفید کمک کنیم.

سرمربی کارکنان فوتبال آلومینیوم اراک دانستن درباره دیدار تیمش با قهرمان ۵ فاصله جدیدترین لیگ برتر انگلیس دلیل داد: پرسپولیس تیمی با شخصیت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازی به راه اندازی شد ما ندارد. این کارکنان سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلسفه خاص شخصی را دارد، گیمرها کلیدی لیگ برتر در پرسپولیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارکنان های بالای جدول هستند. پرسپولیس اجتناب کرده اند خطاها حریف به خوبی استفاده می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکثر بردهای این کارکنان با استفاده اجتناب کرده اند خطاها حریف آغاز شد.

فاضیلی با دقیق اینکه گیمرها آلومینیوم تمرینات خوبی را پایین اوج گذاشتند، ذکر شد: امیدواریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده می کنیم مقابل کارکنان a فوق العاده پرسپولیس چه با توپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه با بیرون توپ انجام خوبی داشته باشیم. جام حذفی برای هر تیمی جالب است را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها ما می دانستند کدام ممکن است با سه مسابقه می توانند قهرمان آسیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جام کوتا شوند.

وی با ردیابی به بازگشت تماشاگران به ورزشگاه ها ذکر شد: گیمرها ماهر ای داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور تماشاگران را به فال نیک می دانیم. با کمک بازوهای محکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها ماهر شخصی می توانیم شرایط را مدیریت کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوار باشیم کدام ممکن است در تهاجمی عادلانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عادلانه پیروز شویم. امیدوارم داور بهتر از شخص پایین باشد.

سرمربی کارکنان فوتبال آلومینیوم اراک دانستن درباره صحبتی کدام ممکن است با یحیی گل محمدی داشت، ذکر شد: به ما خوش تحویل داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جمعاً صحبت کردیم. گل محمدی شخص غول پیکر ماست را انتخاب کنید و انتخاب کنید به خاطر احترامی کدام ممکن است برایش قائل بودم خوش اخلاق بودم. ادعا به این روابط در فوتبال ما رعایت شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر شرایطی پیش به اینجا رسید در خدمت بزرگان فوتبال خواهم بود.

فاضلی {در این} مونتاژ دانستن درباره غیبت سیدمهدی رحمتی سرپرست فنی نمایندگی آلومینیوم نیز ذکر شد: رحمه در کنار کارکنان به تهران به اینجا رسید با این حال ممکن است در تهران بودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید با توافق هایی کدام ممکن است با یکدیگر داشتیم در مطبوعات نمایندگی کردم. کنوانسیون.

وی در {پاسخ به} احتمال به تعویق افتادن تفریحی پرسپولیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلومینیوم {به دلیل} آلودگی هوای استان تهران، ذکر شد: آمادگی مناسب برای این دیدار را داریم با این حال بهزیستی، گیمرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تماشاگران حیاتی است، امیدوارم بهتر از انتخاب گرفته شود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما به هر تصمیمی کدام ممکن است گرفته شود احترام می گذاریم.”

سرمربی آلومینیوم اراک در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است خواه یا نه تیمش برای قهرمانی در جام حذفی می جنگد، ذکر شد: ما گیمرها خوبی داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه آنها شرایط را درک می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمانی در جام حذفی برای گیمرها آلومینیوم خوشایند است کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند آنها تخصص قهرمانی در لیگ برتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیگ برتر را دارند. جام حذفی. با این وجود، گیمرها ما زیاده‌رو هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌خواهند این عنوان را کسب کنند. ما هم به آنها کمک می‌کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعی می‌کنیم با گیمرها عقب نمانیم.

فضلی جام حذفی را در اطراف اجتناب کرده اند افکار ندانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: امیدوارم گیمرها به درخواست شده است های شخصی برسند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک واحد رقبا فنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانمردانه در دیدار مقابل پرسپولیس پیروز شویم.

وی با ردیابی به تخصص بالای کادر فنی آلومینیوم اراک ذکر شد: رحمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید کننده نوازی سالهاست کدام ممکن است {در این} فوتبال موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید محبوبیت خوبی اجتناب کرده اند گیمرها لیگ داریم. در نظر گرفته شده می کنیم اسکوچیچ برای تماشای تفریحی ما مقابل پرسپولیس به میدان بیاید. توصیه می کنم ظاهر شد خوبی به گیمرها ما بیندازد چرا کدام ممکن است کادرفنی ما در یکی ۲ پست خوب دعوت به کارکنان سراسری هستند.

انتهای پیام/