اولین برد السد را انتخاب کنید و انتخاب کنید الریان در لیگ قهرمانان آسیا به جذب می کند رسید


به آموزش داده شده است فانئوس،

عصر جمعه در دیدارهای گروه E لیگ قهرمانان آسیا، السد با نتیجه ۵ بر ۲ الوحدت را شکست داد. اکرم عفیف (۲۳)، سانتی کازورلا (۵۸)، تاباتا (۵۹ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۲) را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمد البیاتی (۹۰) ۵ گل السد را به ثمر رساندند. گل های گروه سراسری اردن را احمد سمیر (۴۲) را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمد انس (۴۴) به ثمر رساندند.

در جدول کلاس بندی گروه پنجم، الفیصلی اجتناب کرده اند عربستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نسف قریشی اجتناب کرده اند ازبکستان با ۴ امتیاز به همین ترتیب اول تا دوم شدند. السد با سه امتیاز در کلاس سوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید الوحده اردن با خوب امتیاز در انتهای جدول کلاس بندی قرار دارند.

در گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا دیدار گروه های الشارجه امارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید الریان قطر با جذب می کند خوب بر خوب به نوک رسید. برنارد در فینال دقیقه نیمه اول برای الریان گلزنی کرد. او علاوه بر این در دقیقه ۶۵ توسط استفن اینزونزی گل شارجه را به ثمر رساند.

در جدول کلاس بندی این گروه الهلال عربستان با ۶ امتیاز صدرنشین است. امارات، شارجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید الریان با ۴ امتیاز دوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوم هستند. استقلال تاجیکستان بی مقدمه است.

انتهای پیام/