اولین دیواره سنگ نوردی شهرضا به بهره برداری رسید


حیدرعلی عسگری رئیس هیئت کوهنوردی شهرضا در گفت و گو با خبرنگار پدر شهرضا در خصوص تکمیل اولین دیواره سنگ نوردی مصنوعی در شهرضا اظهار داشت: عملیات تکمیل دیواره سنگ نوردی شهرضا که مدتی است توسط این دیواره سنگ نوردی انجام شده است. هیئت کوهنوردی شهرضا پس از تایید هیئت کوهنوردی اصفهان و کمک خیرین. شروع و تکمیل شد.

وی افزود: این دیوار در سال ۱۳۹۵ با همکاری هیئت سالن ورزشی عفاف شهرضا در ابعاد ۴.۵×۶ متر آغاز شد و پس از استعفای رئیس هیئت، پروژه متوقف شد. دوستان خوب به پایان رسیدند و دیوار تمام شد.

عسگری با بیان اینکه این دیوار ۴.۵ متر عرض و ۹ متر ارتفاع دارد و امیدواریم محل امنی برای تمرین ورزشکاران در این رشته مفرح و پرچالش باشد، بیان کرد: تمامی هزینه های این دیوار از محل کمک های مردمی پرداخت می شود.

رئیس هیئت کوهنوردی شهرضا تصریح کرد: هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرضا با هدف تسهیل و اجرای علمی این رشته ورزشی در سطح جامعه متشکل از هیئت فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر سه رشته سنگ نوردی و کوهنوردی فعال هستند. باشگاه های شهرستان افراز، رادمان پلاست و دامون و گروه های مختلفی که هنوز ثبت نام نکرده اند فعال هستند.

انتهای پیام/۶۳۱۰۱/م/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید