او قبل از رفتن به خارج از کشور همسرش را کشت


ایران نوشت: ساعت ۲ بامداد روز جمعه بیستم. ۱۰ آبان مرد جوانی به کلانتری ۱۳۸ جنت آباد رفت و از ناپدید شدن خواهرش خبر داد.

گفت: چند روزی است که به خواهرم زنگ می زنم جواب نمی دهد. شماره موبایل این مرد نیز خاموش شده است. او با شوهرش مخالف بود و من می ترسم اتفاقی برای او افتاده باشد. همسایه ها ادعا می کنند که او را ندیده اند.

با اعلام ناپدید شدن زنی میانسال به نام شهناز، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی با بازپرس میشم حسین پور تماس گرفتند و با طی مراحل قانونی راهی منزل این زن ۵۸ ساله شدند. وقتی وارد خانه شدند با جسد زن میانسالی در طبقه دوازدهم محل سکونتش مواجه شدند. موضوع به کارآگاه قتل گزارش شد و اعضای تیم جنایی راهی محل شدند.

بررسی های اولیه کارشناسان پزشکی قانونی حاکی از آن بود که این زن میانسال با ضربات متعدد چاقو با یک جسم تیز مانند چاقو کشته شده و ۳۶ ساعت از مرگ وی می گذرد.

بعداً مشخص شد که همسرش ناپدید شده است. از آنجایی که پاسپورت مرد میانسال در خانه نبود و همسایه ها او را با خودروی ۲۰۶ از خانه بیرون می دیدند، احتمال فرار وی مطرح شد.

در تحقیقات مشخص شد فرزندان این زوج در آمریکا زندگی می کنند و قصد داشتند برای ملاقات با فرزندان خود به آمریکا بروند. بازپرس دایره چهارم دادسرای پایتخت ضمن صدور قرار بازداشت همسر مقتول از پلیس خواست بررسی کنند که آیا وی از کشور خارج شده است یا خیر.