اپراتورهای شهرستان فایت نجات داده ، از سیل خارج شوندشهرستان فایت (KXAN) – کلانتری شهرستان فایت پس از بارش شدید باران در روز پنجشنبه و جاری شدن سیل مجبور به انجام پنج عملیات نجات آب شد.

از ساعت 7 صبح روز پنجشنبه ، کلانتری اعلام کرد که چهار عملیات نجات آب را در یا در نزدیکی لا گرنج و یک عملیات نجات آب در نزدیکی فلاتونیا انجام داده است.

FCSO گفت که بخش هایی از بزرگراه ایالت 77 و بزرگراه ایالت 71 در شمال لا گرنج در نزدیکی FM 153 صبح روز پنجشنبه دچار آبگرفتگی شدند.

لا گرنج بیش از 8 اینچ باران در طول شب و منطقه Fayette County داشت هشدار وقوع سیل در ساعت 8:15 صبح، آژانس هواشناسی منطقه ای آستین/سان آنتونیو گفت.

کریگ مورو ، کمیته مدیریت اضطراری و امنیت داخلی شهرستان فایت گفت که اعضای خدمه باید “تخلیه” را انجام دهند. او گفت که چندین خودرو پر شده است ، بنابراین اولین ماموران باید به تخلیه خودروها کمک کنند.

وی همچنین گفت که قطارها باید برای مدتی بسته شوند زیرا مردم خودروهای خود را در مسیرهای قطار پارک کرده اند تا از بالا آمدن آب جلوگیری شود. او این تصمیم را “تصمیم بد” خواند.

مورو گفت که چندین خانه در این شهرستان دچار آبگرفتگی شده اند. وی گفت: خدمه در حال کمک به مردم آسیب دیده از سیل هستند.دیدگاهتان را بنویسید