ایجاد ۲۰ هزار فرصت شغلی برای متقاضیان هیئت امداد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، رضا نردبان آبادی شامگاه یکشنبه در نشست خبری به مناسبت تشریح اقدامات کمیته امداد خراسان رضوی از ابتدای سال تاکنون اظهار داشت: در صورت جذب منابع اشتغال تا آذرماه امسال وعده شارژ مجدد منابع داده شده است. بوده. ساخته شده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: تاکنون با ۲۳۳۷ پرونده اشتغال در استان برخورد کرده است. م.

وی همچنین افزود: همکاری بانک ها با کمیته امداد برای پرداخت تسهیلات قابل تقدیر است و کمک به مستضعفان زیر مجموعه بهزیستی و کمیته امداد را ویژه می بینند و رفتار عادی بانک ها را در ضمانت نامه های بانکی می بینیم.

نردبان آبادی در ادامه به افزایش جمعیت تحت پوشش این نهاد اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر ۱۸۲ هزار خانوار تحت پوشش هستند که البته متغیر است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: ۱۲۰۰ خانوار از ابتدای امسال تاکنون تحت پوشش قرار گرفته اند. است و با همین مبلغ تا پایان مردادماه جذب این موسسه می شوند که با این اقدام تعداد پرونده ها در استان به صفر می رسد.

وی با بیان اینکه تامین مسکن در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و روستاها برای مشمولان تحت پوشش را برعهده داریم، گفت: از مجموع ۵ هزار مسکن سهمیه ای در کشور، امسال آماده اجرای ۲ هزار و ۴۰۰ واحد هستیم. .

نردبان آبادی تصریح کرد: در حوزه مسکن ارزان قیمت، اجرای ۲۰۰ واحد مسکونی در مشهد بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی بیان کرد: در ساخت ۵۷۸ واحد مسکونی در قالب طرح امام رضا(ع)ONE) با مشارکت آستان قدس، شهرداری، بولیگشتفتلسن ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی داریم.

وی افزود: تاکنون ۲۷ میلیارد تومان به این پروژه تزریق شده و امسال ۷۰ میلیارد تومان دیگر نیز تخصیص می یابد.

نردبان آبادی گفت: اعتبارات اشتغالزایی این نهاد طی سال جاری در استان بیش از سه برابر افزایش یافته است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: سال گذشته سهم اعتبار اشتغال استان ۶۳۰ میلیارد تومان بوده و امسال این رقم به بیش از ۱۹۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

وی بیان کرد: نیمی از این اعتبارات به افراد اختصاص دارد خیلی مفید نیست پیش بینی می کنیم که شرایطی از قبیل حضور در دهه ۱ تا ۵ درآمدی، کارآفرین نبودن و … را داشته باشند.