باد نیمه اول را یک طرفه کرد/شمس آذر از پیشنهاد دوپینگ ناراحت نشود


به گزارش وانانیوز،

محمود فکری پس از شکست ۴ بر صفر مقابل شمس آذر از قزوین گفت: این پیروزی را به تیم شمس آذر تبریک می گویم. این مسابقه دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول باد بازی را یک طرفه کرد و توپ در این نیمه بیشتر در زمین ما بود، در بدترین دقیقه نیمه اول به گل رسیدیم، می توانستیم بدون گلزنی در همان نیمه اول به رختکن برویم. نیم.

وی افزود: در نیمه دوم به دلیل تعویض هایی که انجام دادیم سعی کردیم گل بزنیم اما از موقعیت هایی که به دست آوردیم استفاده نکردیم اما حریف ضدحملات خوبی نشان داد و به ما گل زد. در فوتبال ما اتفاقاتی می افتد که بین تیم ها برابری وجود ندارد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا تصریح کرد: در تهران بازی می کنیم و ۵۰۰ تماشاگر برای آوردن به ورزشگاه داریم. ما نمی گوییم ۵۰ هزار تماشاگر داریم، اما می توانیم ۵۰۰ تماشاگر را به ورزشگاه بیاوریم، مساوی نیست. اگر قرار است فوتبال بدون تماشاگر بازی شود باید به آن احترام گذاشت.. اگر تماشاگر باشد برای همه تیم ها باید اینطور باشد. این عدالت نیست که شورای تامین بگوید تیم ها در تهران تماشاگر نداشته باشند اما حریفان در شهرستان تماشاگر دارند.

فکری گفت: بمیر در حال حاضر آنها از ترفندهایی مانند بالا نگه داشتن چمن ورزشگاه استفاده کردند اما در این مسابقه دیدیم که یک نیمه زمین آبی و بسیار نرم و نیمه دیگر کاملاً خشک است و می توان در آن فوتبال بازی کرد. اینها ترفندهای جدید است. شاید خیلی ها باشند که اینها را نمی بینند و خیلی ها هم در فوتبال ما این مسائل را دنبال نمی کنند. خیلی جاها از مواردی استفاده می شود که فوتبال ما به بیراهه می رود، شاید زیبا نباشد. اما اگر در فوتبال در شرایط کاملاً طبیعی برنده شویم یا ببازیم، این جای تبریک و خسته نشدن است. یا دیگر نیستند.

وی درباره اینکه شمس آذر در هفته های اخیر ۴-۵ گل به حریف زده است و به نظر شما شانسی مقابل سایپا به ثمر رسانده است و اینکه باشگاه سایپا دو روز پیش اعلام کرد هزینه تست دوپینگ در این هفته انجام شده است. دستمزد باشگاه از هند و منصور خواهد بود. سایپا اعلام کرد بازیکنان شمس آذر دوپینگ شده بودند، این موضوع ربطی به بازی شمس آذر ندارد و مربوط به تمام مسابقات لیگ است. نمی گویم شمس آذر فرصت گلزنی کرد، اما رفتارهایی از سوی تعدادی از تیم ها و مسئولان می بینیم. رفتاری که در فوتبال ما چندان خوب نیست

فکری گفت: من مربی وقتی می خواهم با چند تیم بازی کنم باید کارهایی غیر از مشکلات فنی انجام دهم. به من هم باید حواسم به این مسائل باشد. من کاری به تیم شمس آذر و هیچ تیم دیگری ندارم. همه ما می دانیم در فوتبال ما چه اتفاقی می افتد. ضربه نزد. اگر شمس آذر تیم پاکی است باید خوشحال باشد که باشگاه سایپا چنین پیشنهادی داده و از آن جا خوش آمدی ناراحت نباشید و اگر موضوعی از سوی باشگاه سایپا مطرح شده برای همه تیم ها رسیدگی شده است. چیزهایی که در فوتبال ما وجود دارد گریبان فوتبال ما را می گیرد و به دور از مسائل اخلاقی است که با نظارت بیشتر یا توجه بیشتر باید کمتر یا اصلا وجود نداشته باشد.

انتهای پیام/