بازارچه کارآفرین در سمنان افتتاح شد + تصاویر


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، بازار کارآفرینی همزمان با هفته جهانی کارآفرینی و هفته پژوهش با هدف تقویت کارآفرینی و تاکید بر تقویت فرهنگ کارآفرینی و ارتقای خلاقیت در بین دانش آموزان در دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه سمنان افتتاح شد. مدرسه

در حاشیه این نمایشگاه، سکینه منطق زاد، رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه استان سمنان با تشکر از اساتید، همکاران و دانشجویان این مجموعه دانشگاهی در برگزاری این بازارچه گفت: امیدواریم برگزاری چنین بازارچه هایی زمینه ساز شود. برای رشد و امید در نسل جوان. .

وی با اشاره به اینکه رسالت دانشگاه فنی و حرفه ای تربیت تکنسین ها و کارآفرینان ماهر است، افزود: توسعه کارآفرینی برای ما بسیار مهم است و از ظرفیت دانشجویان در این زمینه استفاده می شود.

رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه استان سمنان ادامه داد: با نامگذاری سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری، این بازارچه با هدف تقویت فرهنگ کارآفرینی و ترویج خلاقیت در بین دانش آموزان، ترویج و اشاعه مفهوم کارآفرینی برای جوانان برای مشارکت در فعالیت های کارآفرینی.

مدیری زاد راه اندازی این بازارچه ها را تقویت ارتباط دانشگاه، صنعت و جامعه دانست و افزود: این بازارچه در سطح بسیار خوبی راه اندازی شده است و بسیار مفتخریم که در هفته جهانی کارآفرینی شاهد توانمندی های دانشجویان و دانشجویان باشیم. آغاز هفته پژوهش

وی با اشاره به اینکه این بازارچه شامل ۱۶ غرفه است، گفت: در این بازارچه هنرجویان آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه سمنان محصولات خود را از جمله صنایع دستی، نقاشی روی بوم، بافتنی، محصولات رزین، محصولات غذایی، رباتیک، شمع به فروش می رسانند. . و طراحی چهره ، برش لیزری، صفحات سرامیکی، سرامیک، شیشه های رنگی و محصولات نمدی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته و به فروش می رسد.

رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه استان سمنان تصریح کرد: بازارچه کارآفرینی دانشجویان این دانشکده تا ۱۱ آذرماه از ساعت ۸ الی ۱۴ در محوطه این مجموعه دانشگاهی برگزار می شود.

آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه سمنان با ۱۱ رشته در سه گروه داده، هنر و حسابداری و ۷۰۰ دانشجو به عنوان یکی از چهار دانشکده در دانشگاه فنی و حرفه ای سمنان فعالیت می کند.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید