بازداشت زن فلسطینی برای سومین بار تمدید شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فلسطین، قرار بازداشت موقت این زن فلسطینی برای سومین بار تمدید شد. گفته شده است که دادگاه نظامی رژیم صهیونیستی در قربانی مدت بازداشت موقتطلوع خورشید بدن» تمدید زن فلسطینی برای سومین بار بدون ذکر دلیل انجام شد.

نیروهای اشغالگر صهیونیستی پاییز گذشته این بانوی فلسطینی را پس از حمله به خانه وی در این شهرک به شهادت رساندند. توکو در شرق خلیل اسیر شدند. این زن فلسطینی در پاییز سال گذشته زمانی که به تازگی از زندان رژیم صهیونیستی آزاد شده بود و تنها ۶ ماه پس از آزادی بازداشت شد. خاکستر تمام شد.

این مادر فلسطینی که دارای دو فرزند است در گذشته چندین بار به اسارت رژیم صهیونیستی درآمد.

کمیته اسرای فلسطینی پیشتر در بیانیه ای درباره اسارت زنان فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی از اسارت ۳۱ زن از جمله ۱۰ مادر در زندان های رژیم صهیونیستی خبر داده بود.

بر اساس این گزارش، کمیته اسرای فلسطینی در این بیانیه اعلام کرد: سران رژیم صهیونیستی در اقدامی خصمانه از ملاقات کودکان و فرزندان مادران بازداشتی جلوگیری می کنند. اقدامی که برخلاف تمام اصول حقوق بشر است.

کمیته مذکور همچنین اعلام کرد که زنان محبوس در زندان های رژیم صهیونیستی توسط سربازان این رژیم شکنجه می شوند. سازمان زندان های صهیونیستی حتی اجازه نمی دهد زندانیان زن فلسطینی با فرزندان و خانواده خود تلفنی صحبت کنند.

کمیته مذکور در گزارش دیگری اعلام کرد که رژیم صهیونیستی از سال ۱۹۶۷ تاکنون حدود ۱۶۰ هزار زن فلسطینی را به اسارت گرفته است و از آغاز انتفاضه الاقصی در سپتامبر ۲۰۰۰ تاکنون ۲۵۰۰ زن و دختر فلسطینی اسیر شده اند که ۳۷ نفر از آنها هنوز زنده هستند. . آنها در بدترین شرایط ممکن در اسارت هستند.