بازیکن آلومینیوم به سپاهان پیوست/ کریمی با طلای پوشان تمدید کرد + تصویر


به گزارش خبرگزاری پدر اصفهان، خوزه مورایس، سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از بررسی عملکرد سه سال گذشته و آنالیز بازی های محمد علینژاد، بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال آلومینیوم اراک به درخواست وی. و با موافقت ایشان و جلسه با مدیرعامل و هیئت مدیره مندرج در قرارداد قراردادی دو ساله با تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان منعقد نمود.

جناح جدید تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان سال گذشته نقش موثر و تاثیرگذاری در صعود تیم آلومینیوم اراک به فینال جام حذفی داشت و یکی از ارکان اصلی تیم فوتبال آلومینیوم اراک بود.

این بازیکن سرعتی که توانایی بازی در جناح چپ و راست را دارد سابقه بازی در ملوان، سایپا، نفت مسجد سلیمان، مس کرمان و آلومینیوم اراک را در کارنامه دارد.

محمد کریمی هافبک جنگنده، بااخلاق و مشتاق سپاهان نیز به درخواست خوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و دیدار با مدیرعامل و هیئت مدیره، قرارداد خود را با طلای پوشان اصفهانی با دو فصل دیگر تمدید کرد. .

این هافبک متعصب سپاهان که چهارمین فصل حضورش در سپاهان را سپری می کند در سال های اخیر در خط هافبک پیشرو بوده و با بازی های درخشان خود به یکی از ارزشمندترین بازیکنان لیگ برتر کشور تبدیل شده است.

انتهای پیام/۶۳۰۹۰/ن
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید