بازیگری که خود را مدیون رضا عطاران می داند


به گزارش وانانیوز،

اشکان اشتیاق با حضور در برنامه تلویزیونی «شب فیروزایی» که شب گذشته (چهارشنبه ۱۴ مرداد) از شبکه پنج سیما پخش شد، از فعالیت های این روزهای خود گفت.

اشتیق در اولین بخش از صحبت هایش در مورد اینکه چرا برخی نمایشنامه ها دیده می شوند و برخی دیگر دیده نمی شوند، گفت: «نمی دانم چرا این اتفاق می افتد، اما برای من هم اتفاق افتاد. چند کار بود که احساس می کردم خیلی خوب است، اما تماشاگران از آن استقبال نکردند. از سوی دیگر، آثاری بوده اند که احساس می کردم خیلی خوب نیستند، اما درخشان بوده اند.»

اشتیاق با اشاره به اینکه از کودکی وارد عرصه بازیگری شده است، گفت: از ۱۰ سالگی نقش پسر خانواده را بازی می کردم و اکنون ۳۸ ساله هستم و همچنان در نقش پسر خانواده هستم. پسر خانواده!” البته جالب است که در آن سال ها و در سریال نقش یک فرد متاهل را بازی نمی کردم و همیشه پسر خانواده بودم. فکر می کنم اولین باری که پیشنهاد دادم در سریال «سه دونگ سه دونگ» به کارگردانی شهید احمدلو بود.

اشتیق درباره تجربه همکاری با رضا عطاران گفت: در سریال دنیای شیرین نقش عمویم را بازی می کرد و من در سریال سیب خنده هم با او بودم. دنیای شیرین اولین اثری بود که نقش اول آن را بازی کردم و سیب خنده دومین اثری بود که در آن نقش اول را بازی کردم. به نظر من این ۲ سریال زیاد دیده شد و طرفداران زیادی داشت. در سریال زیر آسمان شهر هم زیاد دیده شدم. من در آن زمان ۱۶ ساله بودم. بعد از آن دوران بلوغ من بود و مدتی کار نکردم. در گذشته، چیزها بیشتر دیده می شد. شاید به این دلیل باشد که مردم در آن زمان بیشتر تلویزیون تماشا می کردند.”

برنامه تلویزیونی «شب فیروزایی» کاری از گروه اجتماعی پنج سیما است که به تهیه کنندگی غلامرضا حیدری و با اجرای ابوالفضل آقاخانی از شنبه تا چهارشنبه پخش می شود.