بازی با نساجی ۶ امتیازی است/ امیدوارم کم اشتباه کنیم و پیروز شویم


به گزارش وانانیوز،

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی این تیم مقابل نساجی مازندران در هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: این بازی ۶ امتیازی است. هر دو تیم امتیاز دارند و همین موضوع حساسیت بازی را بیشتر می کند. کیفیت خوب ورزشگاه وطنی نیز باعث می شود تا فوتبال خوبی ارائه شود.

وی ادامه داد: خوشحالم چون ورزشگاه وطنی چمن خوبی دارد و این به تیم نساجی کمک می کند. نساجی با آمدن مطهری کمی دستخوش تغییر شده و نوع فوتبالش تغییر کرده است. در واقع سیستم و ترکیب تغییر کرده و سعی می کنند از کناره ها حمله کنند و همچنین حملات سریعی دارند و در ضربات آزاد عملکرد فوق العاده ای داشته اند. ما این تیم را آنالیز کرده‌ایم و فکر می‌کنم فردا هر تیمی باهوش‌تر باشد و کمتر اشتباه کند، برنده خواهد شد و فکر می‌کنم این ما هستیم.

سرمربی ذوب آهن گفت: در نقطه ای از جدول هستیم که استرس نداریم. وقتی با بچه‌ها صحبت کردیم، گفتم آمدیم اینجا ببریم. در صورت تساوی نسبت به حریف پایین تر قرار می گیریم و در صورت برد بالاتر می رویم. کار ما سخت است اما بازیکنان با جسارت خوبی آمدند. امیدوارم هیچ اشتباهی نکنیم و در این مسابقه پیروز شویم.

تارتار در پایان گفت: هر بازی استراتژی خاصی دارد. ما نمی توانیم مقابل تیم های رقیب بازی کنیم. ما معمولا روی این سوالات در آموزش کار می کنیم. ما به زمین می رویم تا برخی بازی ها را ببریم و برخی را نباختیم.

انتهای پیام/