بازی ملت ها را به هم نزدیک می تدریجی/ غلبه بر قرقیزستان را به پدرانم تقدیم می کنم


به آگاه فانئوس،

وحید شمسایی پس اجتناب کرده اند صعود خدمه سراسری فوتسال ایران به جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۲ اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم کدام ممکن است در سومین دیدار شخصی پیروز شدیم و همراه خود اقتدار به مرحله آخرین مسابقات رسیدیم.

معلم خدمه سراسری فوتسال پس اجتناب کرده اند پیروزی ۸ بر ۱ مقابل قرقیزستان اظهار داشت: بعد اجتناب کرده اند آغاز کرونا همه مسابقات با بیرون تماشاگر برگزار شد و همین موضوع اجتناب کرده اند افسون فوتسال کاسته شد با این حال در حال حاضر بعد اجتناب کرده اند حدود دو سال و تماشاگران. توانستند در سالن حضور پیدا کنند.” مناسب است کدام ممکن است در حال حاضر توانستیم ۸ خدمه قرقیزستان را شکست دهیم، با این حال تفریحی سختی بود. آنها چاره ای جز شکست دادن ایران برای صعود به جام ملت های آسیا نداشتند و می دانستیم گیمرها این خدمه همراه خود تمام وجود خودکشی خواهند کرد.

شمسایی افزود: چون آن است توده ها آگاه ام کار سختی است {و همه} باید کمک کنند. حدود ۱۰ روز است کدام ممکن است توانسته ایم گیمرها را دور هم ترکیبی کنیم. برخی اجتناب کرده اند این گیمرها دومین حضور شخصی را در خدمه سراسری تخصص می کنند و اصولاً آنها برای اولین بار است کدام ممکن است در امتداد طرف هم تفریحی می کنند با این حال چون آن است همه دیدند این گیمرها همراه خود دل تفریحی کردند.

وی افزود: به یاد دارم روزی کدام ممکن است می خواستم فوتسال را آغاز کنم، پدرم در همه زمان ها اجتناب کرده اند ممکن است حمایت درست می کرد و نیاز می کرد کدام ممکن است زمانی به خدمه سراسری برسم و خدا را شکر می کنم کدام ممکن است توانستم در فوتسال به همین ترتیب پیشرفت کنم، حالا کدام ممکن است او هستم. معلم خدمه سراسری پدرم الان نیست با این حال همراه خود خوشحال از این سه پیروزی را به روحیه بالای او و پدرانم تقدیم می کنم.

شمسایی در خصوص حواشی تفریحی در نیمه اول اظهار داشت: موضوع خاصی نبود، گیمرها قرقیزستان کدام ممکن است جستجو در صعود به مرحله بعدی مسابقات بودند در نیمه اول تفریحی سختی انجام دادند و در جریان تفریحی همراه خود گیمرها حاوی شدند. تفریحی.” روزی کدام ممکن است داور مسابقه را برگزار کرد، گیمرها دو خدمه به نفع شرکت کننده شخصی همراه خود هم حاوی شدند کدام ممکن است خوشبختانه مشکلی تحمیل نشد. این مبارزات هم طرفدار اجتناب کرده اند تفریحی است، با این حال ممکن است به شخصه این اقدامات را قبول ندارم. {در این} صحنه داور دو مقوا زرد به گیمرها دو خدمه داد. پس اجتناب کرده اند سوت بالا، تماشاگران قرقیزستانی ایستادند و خدمه ما را الهام بخش کردند، این اتفاق آرم می دهد کدام ممکن است بازی روح ملت ها و ملت ها را به هم نزدیک می تدریجی.

انتهای پیام/