بالاخره میله های تغذیه JSHealth من اینجا هستند!


تغذیه روزانه همیشه در راس پروتکل مراقبت از خودم قرار دارد. من به خوردن سه وعده غذایی اصلی و 1-2 وعده میان وعده در روز اعتقاد دارم. این به ثابت نگه داشتن سطح قند خون شما کمک می کند ، که به تولید انرژی کمک می کند ، از احساس کمبود غذا جلوگیری می کند و می تواند میل شدید به قند را کاهش دهد.

بنابراین اغلب ما وقتی مشغول کار هستیم یا در حال حرکت هستیم و به چیزی ساده و مناسب نیاز داریم ، می توانیم به تنقلات کمتری برسیم. به همین دلیل است که توصیه می کنم نوار تغذیه ای داشته باشید که می توانید به آن اعتماد کنید. اما من واقعاً برای یافتن نواری که به اندازه کافی قند کم داشته باشد ، به علاوه پروتئین و فیبر کافی برای حمایت از سطح قند خون و سیری … من احساس می کردم که همیشه باید در مورد چیزی مصالحه کنم ، خواه شیرین کننده های مصنوعی باشد ، هم قند و هم طعم آن.

بنابراین ، البته من به یک سفر 18 ماهه رفتم تا یک نوار ایجاد کنم که تمام معیارهای مهم را برآورده کند – که BAR HIGH را تنظیم می کند! من به معنای واقعی کلمه از راه اندازی این سری میله های پروتئینی خودداری کردم مگر اینکه احساس می کردم بهترین میله های ممکن هستند. ما همچنین می خواستیم برخی از مواد مغذی و ویتامین های مورد علاقه خود مانند کلاژن و پروبیوتیک ها را در اختیار آنها قرار دهیم تا طیف وسیعی از میله ها را دریافت کنیم که نتایج سلامتی را نیز به همراه خواهد داشت!

من بسیار هیجان زده هستم تا سرانجام نتیجه نهایی را آشکار کنم. آنها از غذای کامل ساخته شده و با پروتئین گیاهی ، فیبر ، پروبیوتیک و موارد دیگر تزریق می شوند. هر Nourish Bar دارای مشخصات درشت مغذی با پروتئین و فیبر کافی برای متعادل کردن سطح قند خون است.

در سه طعم موجود است که هر کدام مزایای سلامتی و زیبایی خاص خود را دارند. PS سخت است که بازی های مورد علاقه را انجام دهم زیرا من تک تک آنها را بسیار دوست دارم ، اما اگر مجبور بودم انتخاب کنم … نمی توانم از Cinnamon Spice بگذرم!

نوار زیبایی Nourish + Glow کرانچ کره بادام زمینی

سرشار از پروتئین گیاهی ، پروبیوتیک و فیبر برای تغذیه بدن ، به علاوه خالص ترین و زیستی ترین منبع کلاژن دریایی برای حمایت از پوست سالم و درخشش شما! گندم سیاه فعال به این نوار بر پایه کره بادام زمینی طعم خوشمزه ای می بخشد.

پروتئین نوار + تغذیه – تراشه دو عددی

بدن خود را با این ترکیب شکلاتی از پروتئین گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر که برای تغذیه و تجدید روز شما طراحی شده تغذیه کنید! نوک انگشتان کاکائو یک ترد خوشمزه به این چاکبار فاسد می دهد.

نوار پروتئین تغذیه + هضم – ادویه دارچین

زندگی خود را با این میله دوستدار روده پر از هضم که از پروبیوتیک ها و فیبر و پروتئین گیاهی مغذی پشتیبانی می کند ، ادویه کنید. دارچین طعم مطبوعی می بخشد ، به علاوه از سطح قند خون سالم پشتیبانی می کند.

می توانید در مورد مزایای طیف نوار تغذیه بیشتر بدانید اینجا. نمی توانم منتظر بمانم تا شما بهترین بارهای جهان را تجربه کنید (به هر حال ما اینطور فکر می کنیم!).

عاشق جس x

دیدگاهتان را بنویسید