باید وزنم را کم کنم/ از الاهلی جدا می‌شوم و به پیشنهادهای بهتر فکر می‌کنم


به گزارش وانانیوز، 

 الله‌کرم استکی در حاشیه فینال لیگ برتر هندبال مردان در خصوص تمدید قراردادش با الاهلی اظهار کرد: مسابقات خلیج فارس را در ماه بعد داریم اما من به ایران آمدم و بهتر است که در کنار خانواده بمانم. پیشنهادهای دیگری از قطر و رومانی دارم و بهترینش را قبول می‌‌کنم. قطعا در الاهلی نمی‌مانم و می‌خواهم به تیم بهتری بروم.

وی در ادامه در خصوص وضعیت سلامتی اش گفت: خدا را شکر چند ماهی از ناحیه زانو مصدوم بودم. با حمایت فدراسیون و باشگاه الاهلی توانستم برگردم و مصدومیتم تمام شد. وقت لازم است تا کمی هم وزنم را پایین بیاورم.

وی در ادامه در خصوص بازی رفت فینال لیگ برتر هندبال گفت: هر دو تیم خوب هستند و خوب می‌جنگند. نمی‌توان پیش بینی کرد که کدام قهرمان می‌شود. حس می‌کنم که سپاهان مهره‌های بیشتری دارد. بازی سختی است و نمی‌توان پیش بینی کرد. به هر حال فینال استرس خودش را دارد. دوستانم در هر دو تیم هستندو  نمی‌توانم بگویم کدام تیم قهرمان شود. امیدوارم بازی زیبایی باشد. لیگ امسال خوب بود و از فینال آن سطح لیگ مشخص است.

وی عنوان کرد: تفاضل گل در فینال مهم است. بازی برگشت از سوی هر دو تیم قطعاً جنگنده‌تر و زیباتری خواهد بود. من لیگ را پیگیری کردم؛ جوانان خوبی در لیگ بازی کردند و بابت این موضوع به فدراسیون و کادر برگزاری تبریک می‌گویم.

استکی در خصوص دعوت شدنش به تیم ملی هندبال گفت: من از ۱۶ سالگی در خدمت تیم ملی بوده‌ام. اگر دعوتم کنند، هستم، اگر هم که نه می‌گویم چشم. من در قهرمانی آسیا هم دعوت شدم اما واقعاً زانویم مصدومیت داشت. درمان کردم و خدا را شکر بهتر شدم.

 

انتهای پیام/