با رژیم جنرال موتورز در 7 روز باربی شوید


با شنیدن نام جنرال موتورز ممکن است به یک کارخانه خودرو یا حتی یک دستگاه مکانیکی فکر کنید. اما باید بگوییم که این نام یکی از معروف ترین رژیم های رژیمی در جهان است که شما تنها در 7 روز 7 کیلو وزن کم می کنید. اگر به خود بگویید این کاهش وزن زیاد در این مدت کوتاه می تواند به شما آسیب برساند ، شما درست نمی گویید و کاملاً درست می گویید. در حقیقت ، اکثر افرادی که از این رژیم استفاده می کنند یا باید در مدت زمان کوتاهی وزن خود را کاهش دهند یا از اضافه وزن و داشتن رژیم غذایی طولانی خسته شده اند. این مقاله از من و رژیم برای این است که شما تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد رژیم اصلی جنرال موتورز را بدانید. پس به ما بپیوندید.

رژیم غذایی رژیم جنرال موتورز و تاثیر آن بر بدن

رژیم جنرال موتورز یکی از سریع ترین و مشهورترین رژیم های کاهش وزن در جهان است که تقریباً 7 کیلوگرم از وزن خود را تنها در یک هفته کاهش داده است. هدف از این رژیم این است که میزان کالری دریافتی بدن را به میزان قابل توجهی با صرف 7 روز صرف چند ماده غذایی کاهش داده و در نتیجه باعث کاهش وزن برای فرد شود.
رژیم جنرال موتورز علاوه بر کاهش وزن ، سموم را در طول رژیم کاهش می دهد ، هضم غذا را بهبود می بخشد و در نهایت چربی سوزی را افزایش می دهد. به گفته بسیاری از متخصصان تغذیه ، رژیم گرفتن جنرال موتورز فقط باعث کاهش موقت وزن و آسیب به سلامتی می شود. حتی منشا این رژیم ناشناخته است و تحقیقات پزشکی آن را تأیید نمی کند. فکر کنید در این 7 روز چقدر باید گرسنه بمانید تا 7 کیلو وزن کم کنید. با این حال ، مصرف این رژیم توسط متخصصان توصیه نمی شود.

دستورالعمل های این رژیم به گونه ای است که شما مجاز به خوردن گروه خاصی از غذاها در هر روز هستید. آنها همچنین غذاهایی هستند که کالری کمی دارند و به راحتی هضم می شوند. شما باید بین 8 تا 12 لیوان آب در روز بنوشید و در 3 روز اول به طور شدید ورزش نکنید.

رژیم GM

دستور اصلی رژیم غذایی GM

با جستجوی عبارت “رژیم غذایی GM” در اینترنت ، با صفحات زیادی روبرو می شوید که در هر یک از آنها دستورالعمل خاصی برای این رژیم ارائه شده است. اما حقیقت این است که GM یک رژیم کلی دارد که بر اساس آن می توانید گروه غذایی امروز را بنویسید. اما نگران نباشید ، ما به بررسی رژیم اصلی جنرال موتور ادامه می دهیم. نکته مهم در مورد رژیم غذایی اصلی GM این است که در مورد موارد ذکر شده از غذا به جز در موارد کمی اشاره نمی کند.

روز اول: فقط میوه بخورید

تصور این که یک روز همه میوه ها را بخورید برای شما سخت است. اما برای از دست دادن 7 کیلوگرم لازم است. یکی از میوه های بسیار مورد اشاره در این رژیم ، هندوانه است. البته فراموش نکنید که استفاده از موز هم بار است.

روز دوم: فقط سبزیجات بخورید

می توانید یک روز کامل را با سبزیجات خام یا بخارپز بخورید. اگر قصد دارید سیب زمینی بخورید ، صبحانه بخورید.

روز سوم: ترکیبی از میوه ها و سبزیجات بخورید

در این روز فقط مجاز به خوردن میوه و سبزیجات هستید. به خاطر داشته باشید که موز و سیب زمینی در این روز ممنوع است.

روز چهارم: فقط موز و شیر بخورید

در روز چهارم می توانید 6 موز بزرگ یا 8 عدد موز متوسط ​​بخورید. مصرف شیر در این روز 3 لیوان شیر کم چرب است.

روز پنجم: گوشت ، مرغ یا ماهی بخورید

در این روز می توانید از 568 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی استفاده کنید. علاوه بر این غذاها ، باید 6 عدد گوجه فرنگی نیز بخورید. برای گیاه خواران ، برنج قهوه ای یا پنیر محلی توصیه می شود. علاوه بر این ، مصرف آب باید افزایش یابد تا اسید اوریک اضافی از بدن خارج شود.

روز ششم: گوشت ، مرغ یا ماهی با سبزیجات بخورید

روز ششم را با 284 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی با سبزیجات (بدون سیب زمینی) شروع کنید. مانند روز قبل ، به دلیل آزاد شدن سموم از بدن ، مصرف آب خود را افزایش دهید. برای گیاه خواران ، جایگزینی برای برنج قهوه ای و پنیر محلی وجود دارد.

روز هفتم: برنج قهوه ای ، میوه ، آب میوه و سبزیجات بخورید

در روز آخر فقط می توانید از برنج قهوه ای ، میوه ها ، آب میوه ها و سبزیجات استفاده کنید.

رژیم GM

مزایا و معایب رژیم 7 روزه جنرال موتورز

رژیم های معروف مانند جنرال موتورز به دلیل نتایج سریع مزایا و معایبی دارند که در این قسمت به آنها می پردازیم. یکی از مزایای این رژیم این است که افراد را به خوردن میوه و سبزیجات ترغیب می کند. بر اساس یک مطالعه با بیش از 133000 شرکت کننده ، افرادی که میوه و سبزیجات بدون نشاسته مصرف می کردند ، می توانند وزن خود را برای مدت طولانی تری حفظ کنند. علاوه بر این ، الکل و نوشیدنی های شیرین از برنامه روزانه حذف شد.

از سوی دیگر ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، هیچ تحقیقات پزشکی که از این رژیم حمایت کند وجود ندارد و کاهش وزن به دلیل آن موقتی است که به خودی خود یک ضرر محسوب می شود. مهمتر از همه؛ در رژیم جنرال موتورز خبری از مواد مغذی مفید و غذاها نیست و این باعث می شود که فرد 7 روز از گرسنگی و مشکلات طاقت فرسا رنج ببرد.

نمونه هایی از کاهش سریع وزن جنرال موتورز

زیرا در رژیم غذایی اصلی میزان و حجم غذا ذکر نشده است ، اما برخی منابع و حامیان این رژیم سخت ، نمونه هایی از آن را آورده اند. موارد زیر یکی از نمونه های مشهور این رژیم است.

خوراک مختصر

شام خوراک مختصر ناهار خوراک مختصر صبحانه

روز

یک کاسه طالبی

یک پرتغال یک کاسه هندوانه یک سیب آشکار شدن یک کاسه توت مخلوط اولین

یک سوم خیار را خرد کنید

پنج مارچوبه بخارپز و یک کاسه آروگولا یک کاسه گوجه فرنگی گیلاسی کلم بروکلی آب پز یا بخارپز یک کاسه هویج یک کاسه سیب زمینی پخته

دیگر

یک کاسه توت مخلوط

یک کاسه کلم پیچ با توت فرنگی و آووکادو یک پرتغال یک کاسه اسفناج ، خیار و گوجه فرنگی یک کاسه گوجه فرنگی گیلاسی یک سیب

سوم

ندارد

دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر ندارد دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر ندارد دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر

چهارم

ندارد

284 گرم تیلاپیا برای دو گوجه فرنگی ندارد 284 گرم گوشت گاو با گوجه فرنگی ندارد سه عدد گوجه فرنگی

پنجم

ندارد

284 گرم ماهی آزاد با کلم پیچ و جوانه بروکسل پخته شده است ندارد 284 گرم سینه مرغ کبابی با مارچوبه و گوجه فرنگی گیلاسی ندارد دومین آووکادو

ندارد یک کاسه برنج قهوه ای با مخلوط سبزیجات ندارد یک کاسه برنج قهوه ای با کلم بروکلی و 237 میلی لیتر آب میوه ندارد یک کاسه برنج قهوه ای با یک تکه هندوانه

هفتم

دیدگاهتان را بنویسید