با کریم تا سال ۲۰۲۴; بنزما برای رکورد تاریخی رونالدو بالا می رود؟


به گزارش وانانیوز،

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال در مصاحبه اختصاصی اخیر با ال چیرینگیتو به صراحت اعلام کرد که کریم بنزما بازیکنی بی بدیل در رئال مادرید است و به خاطر او بود که ارلینگ هالند به خدمت گرفته نشد. پرز معتقد بود که جایگاه کریم بنزما در رئال ثابت است و هلند در صورت جذب او باید روی نیمکت می نشست و این نه به نفع رئال مادرید بود و نه به نفع بازیکن. این در حالی است که خود هلند نیز حاضر به نیمکت نشینی نبود و در نهایت راهی سیتی شد.

فصل گذشته بهترین فصل فوتبال کریم بنزما بود. او با رئال قهرمان لالیگا، سوپرکاپ و لیگ قهرمانان اروپا شد. او عنوان آقای گلی را در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد و همچنین اولین شانس کسب توپ طلا در سال ۲۰۲۲ محسوب می شود، در واقع نمی توان تصور کرد که او توپ طلا را نبرد. قرارداد بنزما با رئال تنها یک سال دیگر است اما به نقل از مارکا، با کریم برای تمدید آن تا سال ۲۰۲۴ به توافق رسیده و این خبر به زودی اعلام خواهد شد. کریم بنزما مهاجم ثابت رئال در فصل آینده خواهد بود و در صورت تکمیل جدایی لوکا یوویچ، رئال احتمالا یک مهاجم ذخیره به خدمت خواهد گرفت.

به این ترتیب کریم قطعا دو سال دیگر برای رئال بازی خواهد کرد. او با ۳۲۳ گل پشت سر رونالدو که ۴۵۰ گل برای رئال به ثمر رساند، دومین گلزن برتر تاریخ باشگاه است. کریم ۱۲۷ گل با رونالدو فاصله دارد و به نظر می رسد سه سال تا رسیدن به این رکورد فاصله داشته باشد. در حال حاضر شاید این کار سخت و غیرممکن به نظر برسد، اما در فوتبال هر چیزی ممکن است. میتونه کریم؟