با ۲۰ میلیارد نمیشه خونه خرید


به گزارش وانانیوز،

امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین گل غرسیرجان در جمع خبرنگاران گفت: سه چهار بازیکن خود را در نقل و انتقالات از دست دادیم اما ۹۰ درصد بازیکنانمان را حفظ کردیم. ساختار اصلی تیم را حفظ کردیم. دو سه بازیکن خیلی خوب به ما اضافه شدند. اگر بازیکن برزیلی بیاید خیلی از مشکلات ما حل می شود.

وی ادامه داد: برنامه تمرینی خود را مثل هر سال زود شروع کردیم. از باشگاه هم تشکر می کنم که تا جایی که توانستند از نظر کادرفنی کمک کردند و دو بازی دوستانه در اردو خواهیم داشت و ۱۶ یا ۱۷ مرداد برمی گردیم.

سرمربی گلگهر افزود: روابط تیمی خوبی داریم. امیدواریم بازیکنانی که آمدند و تعویض شدند بتوانند جای بازیکنان رفت را پر کنند. برای کسانی که جدا شدند آرزوی موفقیت داریم. حالا خوشحالیم که برای هر پست دو بازیکن آماده داریم. تفاوت فنی آنها زیاد نیست. ما می توانیم در هر مسابقه ۱۱ بازیکن را به زمین بفرستیم. با توجه به اینکه برخی بازی های لیگ برتر ۵ روز و برخی ۴ روز فاصله دارند، نگرانی از این بابت نداریم و ۲۰ بازیکن آماده داریم که شرایط خوبی دارند و به راحتی می توان آنها را تعویض کرد تا در مدت زمان کوتاهی تحت فشار نباشیم. عادت زنانه.

وی درباره تساوی سری و اینکه تیمش در بازی اول باید به مصاف تراکتور برود، گفت: باید ۳۰ بازی انجام دهیم. تراکتور امسال نسبت به سال گذشته شرایط بهتری دارد و بازیکنان خوبی هم در اختیار دارد. مربی رابطه خوبی به ارمغان آورده است. شرایط او نسبت به فصل گذشته بهتر شده است. ما باید با همه تیم ها بازی کنیم و همه این ۳۰ بازی باید انجام شود

قلانویی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چرا گل گهر در این فصل نقل و انتقالات بی سر و صدا کار کرد و هیاهویی در بازار نقل و انتقالات به وجود نیامد، گفت: فصل گذشته در چارچوب خاصی جذب نیرو کردیم. اما دشمنان قلانوی هر کاری که بکنیم انجام می دهند. یعنی تیمی که برای سومین سال متوالی در لیگ برتر حضور داشت با پاری سن ژرمن مقایسه شد. آنها به دلیل دشمنی با قلعه نویی این کار را کردند. کسانی که علیه ما نوشتند چرا الان سکوت کرده اند؟

وی ادامه داد: این ارقام را می بینید; من از تریبون شما استفاده خواهم کرد و می گویم که از خودم آماده انتشار تعداد قراردادها هستیم. با فرض اینکه همه باشگاه ها این کار را بکنند و مردم بفهمند که سال گذشته به ما دروغ گفتند و سال های قبل هم همین اتفاق افتاد. مشکلی نیست خوشحالم که دشمنان ما قبل از ما دو مصاحبه می کنند و دیده می شوند و می روند و به خانواده هایشان می گویند و بعد خانواده هایشان می گویند. وقتی در مورد شخص دیگری صحبت کردید در این مصاحبه کجا بودید؟ مشکلی نیست، بگذار بگویند.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر خاطرنشان کرد: من هر کاری می کنم دشمنان خود را دارم. دشمنان ما یکی دو مصاحبه کنند و بروند تلویزیون و دیده شوند. در تمام سال هایی که در لیگ برتر بودم، وضعیت دستیاران ما به همین شکل بوده است. می توانید از رضا فتاحی درباره سال دوم حضور ما در سپاهان بپرسید. با ۴۸ میلیارد تومان تیم را تمام کردیم. سال دوم که دلار کمی افزایش یافت به ۷۰ میلیارد تومان رسید; در استقلال ۹ و ۱۳ که اصلا پول نداشت، تراکتور یازدهم پولی نگرفتیم و امکانات خوبی نداشتیم.

قلانویی گفت: هر نتیجه ای بگیری، یک سری دشمنان هستند که به زندگی پس از مرگ اعتقاد ندارند و خدا را نمی شناسند. مطالب خود را پخش می کنند، هدفشان تحریک امیر قلعه نویی است. اگر سال گذشته مربی گل گهر نبودم، ۲۵ آمیتاز را از دست نمی دادیم. ۸ امتیاز به رقبای ما دادند. تقریبا ۱۰ امتیاز با هم فاصله داشتیم. در واقع ۲۵ افراط داشتیم. کارهای قانونی انجام داده بودیم و کارت صادر شده بود. هر چه شد مشکل از جای دیگری بود اما دیدند گلگهر سیرجان است و امیر قلعه نویی سرمربی است و گفتند این بهترین فرصت برای تسویه حساب است.

وی در مورد اینکه به نظر می رسد فصل آینده لیگ قوی تری خواهیم داشت، گفت: قطعا همین طور است. بسیاری از لژیونرهای ما بازگشته اند. تعدادی مربی سطح بالاتر به فوتبال ما آمده اند. مطمئناً برخی از تیم ها تا جایی که توانسته اند هزینه کرده اند. کیفیت لیگ ما امسال فقط به خاطر جام جهانی بالا می رود. یعنی خود جام جهانی انگیزه زیادی به لیگ ما می دهد چون خیلی به هم نزدیک هستیم و امیدوارم مربیان تیم ملی همه را ببینند و به آن فکر نکنند و به همه کسانی که لایق دعوت هستند و حقشان را بدهند.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه گرشاسبی سقف قرارداد این بازیکن را ۱۲ میلیارد تومان اعلام کرده و به نظر شما آیا این سقف اعلام شده از سوی مدیرعامل فولاد در لیگ برتر کشورمان عملی است؟ می خواهم یک چیزی بگویم قدیم ها وقتی سقف قرارداد را تعیین می کردی مشکل داشتم، اگر ۲۰ بازیکن را در ۱۶ ضرب کنی، ۳۲۰ بازیکن می شود. اگر اشتباه نکنم و ریاضیم درست باشد، ۳۲۰ تا ۱۰ هزار میلیارد تومان متر بازیکن ۳ میلیارد تومانی را ۱۰ میلیارد تومان می کند. یعنی این برنامه لیسانس هم نیست. مخصوصاً مشکل اینجاست که همه تیم ها قرارداد بسته اند و آمده اند و قانون گذاشته اند. من در سریال آخر برای قانون سقف قرارداد خیلی جنگیدم و دیدید حذف شد. بازیکنی در بارسلونا یا رئال مادرید بازی می کند و دستمزدش ۱۰۰ میلیون یورو است و بازیکن کنارش می تواند ۲ میلیون یورو بگیرد.

وی ادامه داد: این مشکلات در همه جای دنیا هست و طبیعی است اما بحث من اینجاست اگر آن بازیکن ۱۰۰ میلیون یورو بگیرد یک کارمند با ۵ هزار یورو می تواند زندگی کند و جامعه اقتصادی متوسط ​​جامعه پویا است. اما الان در ایران جامعه متوسطی وجود ندارد. یک میلیارد تومان در فوتبال حقوق می گرفتی و با آن یک خانه ۲۰۰ متری در خیابان ولنجک می خریدی این ۱۰-۱۲ سال پیش بود. اما الان بازیکن ۲۰ میلیارد حقوق می گیرد اما نمی تواند آن خانه را بخرد و مشکل این است که کارمندان و طبقه متوسط ​​جامعه آسیب پذیر هستند. اگر ۱۰۰ میلیون یورو در خارج از کشور بپردازند، کارمند می تواند با ۵ هزار یورو زندگی کند.

وی در خصوص اینکه اعلام شده بود کمک داور ویدیویی فصل آینده به لیگ نمی آید اما میرشاد مجدی گفت که تلاش می کنم کمک داور ویدیویی را در نیم فصل در اختیار داشته باشم، گفت: این یک بازی است. یک چیز عادی است، برای من تعجب آور است که ما این کارها را انجام نمی دهیم. . قطر میزبان جام جهانی و میزبان جام جهانی است. به استادیوم های او هم نگاه کنید. برای ما بد است که نمی توانیم VAR بیاوریم. این برای ما خیلی بد است. ۲-۳ روز پیش برنامه ای دیدم که اعلام شد تیم گل گهر سیرجان تیم دوم جدول از نظر داوری است که از ناحیه داوری آسیب دیده است. البته ۱۲-۱۰ سال است که این مشکل وجود دارد. فصل گذشته هیچ کدام، فصل قبل از آن، ۱۱ پنالتی از ۱۳ پنالتی علیه ما اشتباه بود. من فکر نمی کنم آنها VAR را بدون به هم ریختن برخی معادلات بیاورند.