بدون شک پرسپولیس قهرمان می شود / تیم دوم باید به فکر دوم و سوم باشد


به گزارش وانانیوز،

محمد پنجعلی درباره شرایط پرسپولیس برای بیست و دومین دوره لیگ برتر گفت: به نظر من بازیکنان خوبی در فصل نقل و انتقالات جذب این تیم شده اند و تنها نگرانی هواداران نبود یک شش نفره است. گلزن مسابقه در خط حمله پرسپولیس همیشه یک تیم هجومی بوده و در تاریخ ثابت شده که این تیم بهترین تیم هجومی فوتبال ایران است.

وی افزود: در خط دفاع و هافبک چند بازیکن خوب و باتجربه به تیم آمدند که فکر می کنم بعد از مدتی هماهنگی خوبی بین آنها ایجاد شود تا بتوانیم قدرت پرسپولیس را در این خط ببینیم. هر چند به نظر من فوتبال نسبت به قبل سرعت بالایی دارد و باید بازیکنان را هم به خطوط دیگر اضافه کرد.

پنجعلی در ادامه با اشاره به اینکه قرمزها رقیب هستند، گفت: پرسپولیس فصل گذشته اولین رقیب قهرمانی بود و تنها به دلیل بدشانسی نتوانست برای ششمین بار پیاپی قهرمان شود. شاگردان گل محمدی فصل گذشته خیلی بهتر از استقلال بازی کردند و همه کارشناسان اذعان داشتند که فوتبال پرسپولیس به مراتب بهتر از استقلالی بود که قهرمان شد. اما فشار روحی این تیم در فصل گذشته به قدری زیاد بود که در چند بازی روی بازیکنان تاثیر منفی گذاشت و علاوه بر دریافت گل های بد، موقعیت های بی شماری را در خط حمله از دست دادند تا آبی پوشان پیروز شوند. قهرمانی با چند امتیاز

کاپیتان سابق پرسپولیس در پایان گفت: من به شخصه معتقدم پرسپولیس در این فصل فصل گذشته را جبران می کند و اولین رقیب قهرمانی است. به قهرمانی پرسپولیس شک نکنید. سایر تیم ها باید در مقام دوم و سوم تلاش کنند.