برای تعلیق حکم با وزیر وزش هم صحبت کردیم


به گزارش وانانیوز، 

پژمان نوری در خصوص محرومیت تماشاگران ملوان از حضور در ورزشگاه مقابل تیم خیبر خرم آباد، اظهار داشت: دیدار برابر خیبر به نظرم روز بد فوتبال ایران بود . اینکه یک عده هوادار عاشق را از همراهی تیم محبوبشان در حساس ترین شرایط بدون هیچ دلیل مشخصی محروم کنیم به نظرم بی احترامی به روح فوتبال است.

وی افزود: از روز چهارشنبه (سه روز پیش از مسابقه) که این حکم به باشگاه ابلاغ شد ما مذاکرات و نامه نگاری هایمان را آغاز کردیم. فکر می‌کنم اعضای فدراسیون فوتبال، رئیس سازمان لیگ، سرپرست فدراسیون و ریاست کمیته انضباطی می‌توانند شهادت بدهند که چند بار تماس گرفتم و چقدر برای تعلیق حکم اصرار داشتیم. به هیچ عنوان درخواست غیرقانونی نداشتیم و طبق رایی که هفت روز مهلت تجدید نظر داشت، خواستار تعلیق و بررسی آن در کمیته استیناف شدیم.

مدیرعامل باشگاه ملوان تصریح کرد: می‌دانیم که اجرای حکم غیر قانونی نبوده اما می‌توانستند حکمی را که مربوط به بازی یک ماه قبل بوده را زودتر ابلاغ کنند تا حداقل فرصتی برای تجدید نظر باشد. نه اینکه آخر هفته ابلاغ و به راحتی اجرایی شود. نمی‌شود که مهلت تجدید نظر باشد اما حکم اجرا شود و پس از آن رای صادره را مورد بررسی قرار دهند. در نهایت مکاتبات قانونی و تماس‌های مکرر با مسئولین مربوطه، اثری نداشت.

نوری گفت: واقعیت این است که انقدر حکم محرومیت برایمان عجیب و غیرقابل قبول بود که نمی‌توانستیم بی تفاوت باشیم. هم بنده و هم مازیار زارع سرمربی تیم حتی با وزیر ورزش نیز در این خصوص صحبت کردیم. حضور تماشاگران ملوان در این دو بازی خانگی انقدر چشم گیر و بدون مشکل بود که تقریباً تمامی رسانه‌ها از آن به نیکی یاد کردند. حتی محمود زاده به دلیل نظم موجود و برقراری امنیت و شکل برگزاری مسابقه از تمامی عوامل تشکر کرد. اما اینکه چگونه هواداران ما را محروم کردند، جای پرسش دارد. ما حتی تا پنج ساعت مانده به مسابقه نیز امید به تعلیق حکم با استفاده از ظرفیت‌های قانونی داشتیم اما میسر نشد.

وی افزود: سرنوشت ملوان و هوادارانش به یکدیگر گره خورده و رابطه احساسی عمیقی میان تیم و هواداران ما وجود دارد که نمونه آن را کمتر در فوتبال ایران می‌بینید. قطعا نبود هوادارانمان در این مسابقه لطمه بزرگی به مجموعه ملوان زد. ضمن اینکه در همین بازی ۳ پنالتی مسلم از دید داور پنهان ماند. در هفته‌های پایانی که سرنوشت تیم‌ها، تلاش‌ها و هزینه‌هایشان به لحظات و ثانیه‌ها بستگی دارد انتظار داریم اشتباهات به حداقل رسیده و حق تیمی ضایع نشود.

مدیرعامل ملوان در خصوص وضعیت مسابقات در هفت هفته باقی‌مانده گفت: خوشبختانه تیم ما هفته‌هاست در صدر جدول حضور دارد و به بهترین شکل کار خود را پیش می‌برد. ما درون زمین تیمی داریم که با زحمت فراوان امتیازات را کسب می‌کند و خوشبختانه تیم‌های مقابل ما نیز بدون توجه به شرایط جدول با تمام قوا برابر ما شرافتمندانه مسابقه می‌دهند. این باعث زیبایی فوتبال می‌شود و ارزش کار تیم ما را چند برابر می‌کند. ملوان همیشه حرفش را درون زمین زده و حالا هم مثل همیشه پس از چندین سال کاملاً فوتبالی حق خودش را داخل زمین مسابقه خواهد گرفت.

انتهای پیام/