برای خرید بیت کوین با قیمت های پایین تر صبر کنید


به گزارش وانانیوز،

رابرت کیوساکی هشدار داد که بازار اوراق قرضه در حال فروپاشی است.

رابرت کیوساکی چندین پیش بینی جدید در مورد بازار سهام و اوراق قرضه انجام داده است. پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور جهان فروخته شده است.

این نویسنده برجسته روز جمعه در توییتی نوشت: “سقوط بازار اوراق قرضه ایالات متحده بزرگترین سقوط اوراق قرضه از سال ۱۷۸۸ است. بازارهای اوراق قرضه بزرگتر از بازار سهام هستند. من اکنون طلا، نقره بیشتری می خرم و منتظر پایین آمدن بیت کوین هستم.”

وی همچنین تاکید کرد که بازار املاک و مستغلات چین در حال فروپاشی است و خاطرنشان کرد که “بیش از ۹۰ میلیون آپارتمان خالی در چین وجود دارد.”

برای خرید بیت کوین با قیمت های پایین تر صبر کنید

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر در توئیت بعدی توضیح داد: “بازنده ها بازار سهام را دنبال می کنند. مشکل واقعی در بازار اوراق قرضه است. بازار اوراق قرضه ۴۰ برابر بزرگتر از بازار سهام است. روی اوراق مشارکت تمرکز کنید نه سهام. تصادف بزرگ در راه است.”

کیوساکی بارها درباره سقوط بازار و وضعیت اقتصاد ایالات متحده هشدار داده است. او این هفته هشدار داد که تورم می تواند منجر به “رکود بزرگ” شود، و اشاره کرد که دارایی در حال کاهش است.

در ماه آوریل، او در مورد تورم هشدار داد. او همچنین بارها گفت که ما در بزرگترین حباب تاریخ جهان هستیم. در ماه مارس، او پیش‌بینی کرد که دلار آمریکا در شرف سقوط است و به سرمایه‌گذاران توصیه کرد بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سولانا (SOL) بخرند.

کیوساکی چندین بار گفته است که منتظر ارزان شدن بیت کوین برای خرید بیشتر است. ماه گذشته، او فاش کرد که منتظر است بیت کوین به ۱۱۰۰ دلار برسد. اوایل این ماه، او گفت که در وضعیت نقدی منتظر ورود به معاملات، از جمله بیت کوین، با کاهش قیمت دارایی ها است.