برنامه استقلال در نقل و انتقالات چگونه خواهد بود؟


به گفته فانئوس،

پس از قهرمانی استقلال در لیگ برتر، شایعات زیادی در مورد ماندن یا رفتن فرهاد مجیدی منتشر شد. برخی به شدت معتقدند این مربی به دلیل پیشنهادی که دارد می خواهد یکی از تیم های اماراتی را ترک کند. سکوت سرمربی استقلال، صحبت های مرموز فرزاد و برادرش و سکوت باشگاه استقلال شایعاتی را به راه انداخت. البته گفته می شود مجیدی قصد دارد چند روز استراحت کند و سپس تصمیم نهایی را بگیرد.

با این حال مجیدی در صورت ماندن در استقلال قصد دارد تغییراتی در تیمش ایجاد کند. سرمربی استقلال پیش از این به شاگردانش گفته بود که بازیکنان تیم قهرمان هستند و طبیعی است که پیشنهادی دریافت کنند و هیچکس جلوی پیشرفت آنها را بگیرد.

در گزارش زیر قصد داریم با فرض ماندن فرهاد مجیدی سرمربی استقلال، گزینه های احتمالی انتقالی استقلال را بررسی کنیم.

خط دفاع: رافائل سیلوا، روزبه چشمه، محمد دانشغر و عارف غلامی مدافعان میانی این چهار نفر هستند. قرارداد اسارت سیلوا در پایان فصل به پایان می رسد. مسئولان استقلال مذاکراتی را با سیلوا برای تمدید قرارداد او انجام دادند اما نتیجه ای نداشت. بردگی اما مشکلی برای زنده ماندن ندارد. یکی از گزینه های استقلال در این پست، بازگشت محمد حسین مرادمند است تا بتواند به استقلال برگردد.

وریا غفوری تنها مدافع کناری است که قراردادش به پایان رسیده است. جعفر سلمانی، صالح حردانی و ابوالفضل جلالی پیمانکاران باشگاه استقلال هستند. در مورد پست دفاع چپ نیز زمزمه هایی مبنی بر اینکه مهمت نادری می خواهد با پایان قراردادش با تیم ملی ترکیه به استقلال بازگردد، شنیده می شد، اما پیگیری ها نشان می دهد که او به دنبال ادامه بازی در خارج از کشور است مگر اینکه پیشنهادی داشته باشد.

خط وسطمهدی مهدی پور و سعید ماهری دو بازیکنی هستند که قراردادشان در این فصل به پایان می رسد. مهدی پور یک پیشنهاد خارجی از قطر دارد اما برای اینکه جام جهانی را از دست ندهد اولویتش ماندن در استقلال است. در این پست بازیکنانی چون سعید عزت الله و سعید صادقی مورد توجه دستگاه ها هستند. شاید آخرین گزینه علی کریمی و امید ابراهیمی باشد که می خواهند برگردند.

خط حمله: قرارداد آرمان رمضانی با استقلال به پایان می رسد و قرارداد رودی زستد برای فصل آینده بازمی گردد. یکی از گزینه هایی که کارکنان ممکن است در نظر بگیرند کافه رضایی است.

اگر فرهاد مجیدی در استقلال بماند، احتمالاً فرزاد مجیدی در فصل آینده جایی در ترکیب بازیگران نخواهد داشت. گابریل پین، سرمربی ایتالیایی آبی ها هنوز به درخواست مسئولان استقلال برای تمدید قرارداد پاسخی نداده است. صالح مصطفوی قصد سفر به خارج از کشور را دارد و در صورت مهیا شدن شرایط، گزینه خارجی و گزینه ایرانی جایگزین وی می شود.

انتهای پیام/