برنامه اطعام احسان حسینی همزمان با ایام محرم و صفر


به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، عباس اهرابی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اطعام نیازمندان در ماه های محرم و صفر در قالب اطعام حسینی انجام می شود، اظهار داشت: این اطعام با همکاری مراکز خیریه انجام می شود. شناسایی شده. موسسات خیریه، مساجد و گروه های جهادی. .

وی به تعداد آشپزخانه های تهیه و توزیع غذا بین نیازمندان در ماه محرم و صفر اشاره کرد و افزود: با عنایت به تعداد یاران امام حسین (ع) در کربلا و با رعایت اصول بهداشتی، پخت و پز انجام می شود. غذای گرم در ۷۲ آشپزخانه بین نیازمندان توزیع می شود.

به گفته مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان، سال گذشته ۵۵۵ هزار و ۵۰۰ بسته غذای گرم به ارزش حدود ۱۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بین نیازمندان توزیع شد.

اهرابی با اشاره به اینکه غذای تهیه شده توسط همکاران این اداره در منازل نیازمندان توزیع می شود، گفت: برای جلوگیری از تجمع و رعایت پروتکل های بهداشتی از توزیع مواد غذایی در جلوی آشپزخانه و دفاتر خودداری می کنیم. کمیته امداد

وی با اشاره به اجرای طرح احسان حسینی گفت: این طرح با محوریت توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان اجرا شده است و سال گذشته ۲۵ هزار و ۸۰۰ بسته معیشتی به ارزش حدود ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بین نیازمندان توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان با بیان اینکه هزینه اجرای طرح اطعام احسان حسینی در سال جاری ۳۵ میلیارد تومان برآورد شده است، تصریح کرد: برای اجرای این طرح ظرفیت مراکز خیریه، موسسات خیریه معتبر، مساجد و از گروه های جهادی استفاده می کنیم و امیدواریم مردم نوع دوست گیلانی نیز مانند طرح های قبلی ما را در این امر خیر یاری کنند.

اهرابی با قدردانی از مشارکت مستمر مردم در امور خیریه و نیکوکاری گفت: مردم خیر گیلان می توانند کمک های خود را به شماره کارت ۷۶۷۸-۹۹۹۵-۹۹۱۸-۶۰۳۷ و یا شماره حساب ۰۱۰۹۳۵۲۱۷۶۰۰۴ در بانک ملی واریز کنند و یا از طریق کد دستوری #۰۱۳ *۸۸۷۷* برای شرکت در این امر خداپسندانه، سال گذشته کمک خیرین در قالب طرح اطعام و احسان حسینی حدود ۲۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید