برنامه کمک اجاره ای تگزاس 1 میلیارد دلار کمک می کند و برای اولین بار در این کشور کمک می کند.آستین (KXAN) – برنامه امداد اجاره ای تگزاس اولین برنامه اجاره و خدمات عمومی کشور است که 1 میلیارد دلار به تگزاسی هایی که برای پرداخت اجاره خانه خود تلاش می کنند ، ارائه می دهد.

این مطابق اعلامیه های فرماندار گرگ ابوت و بخش مسکن و امور اجتماعی تگزاس (TDHCA) است. این مبلغ یک میلیارد دلار به بیش از 174،000 خانوار در ایالت توزیع شد. 52 میلیون دلار دیگر نیز قرار است پرداخت شود.

ایالت می گوید تگزاس بیش از 900 میلیون دلار برای کمک های اجاره بها باقی مانده است. برنامه کاهش اجاره از اواسط ماه فوریه آغاز شد و به خانوارهای 95 درصد از استانهای تگزاس خدمت کرد.

ابوت در بیانیه ای گفت: “برنامه کمک به اجاره تگزاس همچنان یک راه نجات ارزشمند برای ساکنان تگزاس است که در قبال اجاره و قبوض آب و برق نیاز به کمک دارند.” “تگزاس متعهد است به خانواده هایی که در اثر همه گیری کووید 19 بار مالی سنگینی را متحمل شده اند کمک کند و ما مفتخریم که اولین شرکت در ایالات متحده هستیم که به این نقطه عطف 1 میلیارد دلاری دست یافته ایم.”

اگرچه این برنامه 1 میلیارد دلار برای اجاره بها ارائه داد و از سایر ایالت ها پیشی گرفت ، اما در نظرسنجی ماه سپتامبر KXAN ، هزاران تگزاسی در تلاش برای دریافت حقوق خود بودند. پرونده شکایت TDHCA به دست آمده توسط KXAN نشان می دهد که بسیاری از موارد گزارش شده توسط متقاضیان بر تأخیر در درخواست و پرداخت وجوه متمرکز شده است.

تگزاسی ها می توانند از طریق تماس با شماره 1 (833) 989-7368 یا ارسال یک برنامه آنلاین در اینجا ، برای برنامه درخواست دهند. مرکز تماس از دوشنبه تا شنبه از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است.

ایالت می گوید برای واجد شرایط بودن برای دریافت اجاره ، خانوار باید 80 درصد یا کمتر از متوسط ​​درآمد محلی داشته باشد و معیارهای دیگر را برآورده کند. صاحبخانه ها می توانند به نمایندگی از مستاجران که باید این درخواست را امضا کنند درخواست دهند.

ایالت گفت که این برنامه اولویت را برای افرادی که در معرض تخلیه هستند قرار داده است و بیش از 15000 خانوار در نتیجه برنامه تخلیه را متوقف کرده و از سوابق اعتباری حذف شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید