بلاتکلیفی زیاد پرسپولیس و انتظاراتی که برآورده نشد


به گزارش وانانیوز،

فرزاد آشوبی درباره برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل مس رفسنجان گفت: انتظاراتم برآورده نشد. با توجه به اینکه مس رفسنجان تلاش می کرد تا به دروازه پرسپولیس نزدیک شود، سرخ ها موقعیت های خوبی داشتند. به خصوص در فضای پشت مدافع این تیم اما ناهمگونی در تیم وجود دارد. بازیکنان می توانند خیلی بهتر در زمین ارتباط برقرار کنند و مدل حرکتی پرسپولیس مطلوب نیست.

وی با بیان اینکه پرسپولیس در نیمه دوم نسبت به نیمه اول عملکرد ضعیف تری دارد و به نظر او این به خاطر آنالیز است یا دلیل دیگری دارد؟ وی گفت: خیلی سخت است که در هفته هشتم برای این موضوع دلیل خاصی بیاوریم اما با آنچه پرسپولیس در اختیار دارد، انتظار بیشتری از این تیم می رود. برخی از ارتباطات ربطی به کادر فنی ندارد و تصمیمی آنی است که بازیکن بر اساس هوش خود در زمین می گیرد. پر واضح است که پرسپولیس ساختار بسیار خوبی دارد اما سطح توقع از تیمی که مدعی بزرگ و جدی قهرمانی است بسیار بالاتر از اینهاست.

پرسپولیس با وجود سه بازیکن خلاق مانند ترابی، صادقی و رفیعی فرصت زیادی برای لوکادیا ایجاد نمی کند. به نظر شما چه چیزی باعث این اتفاق می شود؟ بازیکن سابق تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال اظهار داشت: این نکته یک ابهام بزرگ است. این بازیکنان هنوز رابطه خاصی ندارند که به آنها اجازه دهد با یکدیگر آشنا شوند و از هارمونی ایده آل فاصله دارند. خیلی خوب است که این هماهنگی ایجاد شود. هر کدام از این بازیکنانی که نام بردید به دلیل توانایی ها و خلاقیت های خاص خود در صورت درک یکدیگر می توانند کمک زیادی به تیم کنند.

آشوبی یادآور شد: در دیدار با مس آرامش بیشتری در تیم حاکم شد و فکر می کنم تمرکز لازم به تیم برگشته است اما این باعث نمی شود از قسمت هایی که نیاز به تعمیر دارند غافل شویم. پرسپولیس در ادامه فصل بازی های بزرگ و سختی دارد.