بهترین مکمل عضلانی


بهترین مکمل های بدنسازی برای برش عضلات | برای قطع عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنیم؟

مکمل های غذایی گلوله های جادویی برای از دست دادن چربی نیستند ، اما می توانند به شما در کاهش وزن در ترکیب با رژیم غذایی مناسب و برنامه ورزشی کمک کنند. اول از همه ، رژیم غذایی شما باید به موقع باشد. شما باید مطمئن شوید که غذای تمیز ، سالم و مغذی می خورید. وقتی مطمئن شدید که رژیم غذایی بهینه است ، می توانید تمرین خود را کامل کنید. برای سوزاندن چربی به عضله نیاز دارید. این قسمت دوم معادله است و به اندازه کافی مطمئن شوید تمرینات قلبی آنچه انجام می دهید (سطح فعالیت شما بستگی به متابولیسم ، نوع بدن ، سطح فعالیت و غیره دارد). وقتی مشغول تمرینات خود هستید ، آماده آخرین قطعه پازل هستید: بهترین مکمل های بدنسازی برای برش عضلات!

برای قطع عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنیم؟

آیا بدن باریک در ورزشگاه یا آشپزخانه رشد می کند؟ خوب ، هر دو مکان مورد نیاز است. کاهش وزن و کاهش وزن شامل ترکیبی از چربی های اضافی و عضله سازی است ، بنابراین بسته به تناسب اندام شما ، ممکن است مدتی طول بکشد. قطع عضلات به این معنی است که شما درصد چربی بدن را کاهش داده و توده عضلانی بیشتری را حفظ می کنید. این امر باعث می شود ماهیچه های شما به دلیل مقدار بسیار کم چربی در بدن به طور قابل توجهی از طریق پوست قابل مشاهده باشند. درصد چربی بدن باید بین 6 تا 10 درصد باشد تا بدن بریده شود. چربی برای اندام های حیاتی مهم است. بنابراین ، درصد چربی کمتر از 6 in در طولانی مدت توصیه نمی شود. می توانید از تجزیه و تحلیل آزمایشات ترکیب بدن برای یافتن درصد چربی و ماهیچه بدن به همراه درصد آب و وزن استخوان استفاده کنید.

مولتی ویتامین

گزارش شورای تجاری مسئول (CRN) بهترین مکمل های بدنسازی برای دوره برش و جداسازی عضلات نشان داده است که:

استفاده مداوم از مولتی ویتامین ها (ترجیحاً با مواد معدنی) و سایر مکمل های غذایی (مانند کلسیم یا اسید فولیک) اثرات مثبت قابل اندازه گیری را در طیف وسیعی از زمینه های مرتبط با سلامتی نشان داده است. “


ناگفته نماند که هنگام کاهش وزن ، گاهی اوقات هیچ یک از مواد مغذی ضروری که معمولاً از غذاهایی که از رژیم غذایی خود حذف می کنید دریافت نمی کنید.

مکمل BCAA برای برش و جداسازی ماهیچه ها

احتمالاً می دانید که اسیدهای آمینه بلوک های سازنده پروتئین هستند. وقتی یک غذای پروتئینی می خورید ، آن را به اسیدهای آمینه و اسیدهای آمینه کوتاه زنجیره تبدیل می کند که به اندازه کافی کوچک هستند و جذب جریان خون می شوند. این اسیدهای آمینه طیف وسیعی از تأثیرات را بر بدن دارد ، از ساختن و ترمیم بافت ها تا تولید مواد شیمیایی که باعث می شود مغز ما بهترین عملکرد را داشته باشد و به شما انرژی مورد نیاز برای به حداکثر رساندن تمرینات خود را می دهد و در عین حال روند بهبودی را نیز افزایش می دهد. به طور علمی ثابت شده است که آمینو اسیدهای زنجیره ای شاخه دار (BCAA) باعث بهبود سریع و افزایش تولید ATP و افزایش حجم سلول ، جلوگیری از خستگی با جلوگیری از ورود تریپتوفان به مغز ، افزایش می شود. سنتز پروتئین به عملکرد سیستم ایمنی و سلامت دستگاه گوارش کمک می کند. ترویج گشاد شدن عروق ، که می تواند منجر به جذب و جذب بهتر پروتئین و افزایش سطح هورمون رشد شود.

حتما بخوانید: مکمل های چربی سوزی

BCAE یکی از بهترین مکمل های بدنسازی برای سوزاندن ماهیچه ها و چربی ها است زیرا تضمین می کند که از کاتابولیسم (از دست دادن اندازه ماهیچه ها) جلوگیری کرده و توده عضلانی را حتی در غیاب کالری حفظ می کنید. فقط بدانید که این مکمل ها برای دوره برش عضلات برای افزایش انرژی ، بازسازی ماهیچه ها و تنظیم سیستم ایمنی بدن معجزه می کند.

پروتئین او ، بهترین مکمل برای خشک کردن و برش بدن است

پروتئین وی بلوک های لازم را برای تولید اسیدهای آمینه در بدن فراهم می کند که برای ساختن بافت ماهیچه ای مورد استفاده قرار می گیرد. مطالعاتی وجود دارد که پروتئین وی را با منابع دیگر مقایسه می کند.

آنها دریافتند که این نوع پروتئین دارای ترکیب کاملی از ترکیب آمینو اسید عمومی و در غلظت مناسب برای عملکرد مطلوب در بدن است. مهمتر از همه ، مصرف مداوم پروتئین همراه با ورزش منجر به عضله سازی مداوم می شود.

اگر در مورد آمادگی جسمانی خود جدی هستید ، از مکمل های پروتئینی اجتناب نکنید. به همین دلیل ، بازار پروتئین می تواند مکانی هیولایی و قریب به اتفاق باشد. اما نگران نباشید! اگر می خواهید در حین چربی سوزی عضله بسازید (یا حداقل توده عضلانی را حفظ کنید) ممکن است این سال مطرح شود برای قطع عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنیم؟ پروتئین جدا شده بهترین گزینه شما است. این امر دو دلیل دارد:

  1. در هر وعده پروتئین جدا شده بیش از 90 درصد پروتئین وجود دارد
  2. این یک پروتئین کامل با همه 9 اسید آمینه مهم است

پروتئین ها از بیست اسید آمینه تشکیل شده اند که 11 مورد از آنها ضروری نیستند ، در حالی که 9 مورد مهم هستند. اسیدهای آمینه ضروری آنهایی هستند که بدن قادر به تولید آنها نیست. این بدان معناست که آنها به منابع نیاز دارند. بنابراین ، آنها از منابع غذایی یا در دنیای امروز با مصرف مکمل ها تحویل می شوند. پروتئین V جدا شده یکی از پروتئین های کامل است زیرا حاوی همه 9 اسید آمینه مهم است. آنها همچنین درصد بسیار بالایی از پروتئین در هر وعده دارند ، به این معنی که شما گرمای خود را برای پرکننده ها یا کربوهیدرات ها هدر نمی دهید. مکمل پروتئینی او باعث رشد بافت ماهیچه ای بدون چربی می شود. و در مورد کاهش وزن ، این دقیقاً همان چیزی است که شما باید به دنبال آن باشید. تحقیقات نشان داده است که پروتئین وی باعث کاهش چشمگیر وزن در مکمل های فعال ، کاهش درصد چربی بدن و تقویت فیبرهای عضلانی می شود.

حتما بخوانید: راهنمای جامع مکمل های چربی سوزی!

گلوتامین

تحقیقات نشان می دهد که پس از ورزش شدید ، سطح گلوتامین در بدن تا 50 درصد کاهش می یابد. از آنجا که بدن به گلوتامین به عنوان سوخت سلولی برای سیستم ایمنی متکی است ، مطالعات علمی نشان می دهد که مکمل های گلوتامین می توانند تجزیه عضلات را به حداقل برسانند ، متابولیسم پروتئین را بهبود بخشیده و یکی از بهترین مکمل های بدنسازی برای تن ماهیچه ها هستند. در نظر گرفته شده. از آنجا که بدنسازان هنگام ورزش از گلوتامین زیادی استفاده می کنند ، سیستم ایمنی بدن به شدت به این اسید آمینه وابسته است. اگر بدن ماهیچه ها را از گلوتامین برای استفاده در جاهای دیگر مانند انتقال نیتروژن یا حفظ سیستم ایمنی محروم کند ، ممکن است رخ دهد. مکمل های گلوتامین واقعا برای حفظ ماهیچه مهم هستند – نه برای از دست دادن آن!

چربی سوزها مکمل دوره برش هستند

Thermogenics یک مکمل غذایی است که به معنای واقعی کلمه چربی سوز است (“ترمو” از کلمه “آتش” گرفته شده است). چندین روش وجود دارد که نشان می دهد چگونه ترموژن به حذف چربی کمک می کند:

  • آنها به خوبی متقاعد شده اند که بافت چربی سرسخت باز می شود و به چربی اجازه می دهد تا وارد جریان خون شود و در طول ورزش به منبع مفید انرژی تبدیل شود.
  • Thermogenics ، همانطور که از نامش پیداست ، به افزایش دمای بدن شما در داخل کمک می کند ، بنابراین بدن شما گرم می شود و در نهایت کالری بیشتری در پایان روز می سوزاند.

ال آرژنین / اکسید نیتریک قبل از ورزش

اکسید نیتریک گردش خون را کنترل می کند و پیام ها را بین سلول های عصبی منتقل می کند. این واقعیت که اکسید نیتریک جریان خون را افزایش می دهد باید برای بدنسازان جالب باشد ، زیرا افزایش جریان خون به رساندن مواد مغذی بیشتر به ماهیچه ها کمک می کند و در ایجاد استرس به عضله سازی کمک می کند. مکمل های حاوی آرژینین اخیراً به دلیل توانایی آنها در تولید آرژنین نیتریک اکسید ، توانایی آن در حذف رادیکال های آزاد و همچنین نشان دادن سلول های ماهیچه ای ، آزادسازی هورمون رشد ، حمایت از کلسترول سالم و افزایش متابولیسم چربی رایج شده است. آرژنین همچنین به دلیل قابلیت گسترش عروق خونی و سنتز پروتئین برای رشد ماهیچه ها مهم تلقی می شود.

مکمل یکی از این مواد تضمین می کند که شریان ها (“پمپ ها”) منبسط می شوند و میزان اکسیژن و مواد مغذی وارد شده به سلول های شما را افزایش می دهد. داشتن مقداری کافئین در مکمل (مگر اینکه به مواد محرک حساس باشید) نیز می تواند به انرژی کمک کند. اکسید نیتریک (NO) یک گشاد کننده عروق است. ماده ای که به شل شدن عضلات پوشاننده رگ ها و باز شدن بیشتر آنها کمک می کند. این باعث افزایش جریان خون و کاهش فشار خون می شود. دلیلی وجود دارد که چاقی را با فشار خون بالا مرتبط می دانند. در واقع دلایل متعددی وجود دارد که باعث می شود بافت چربی تمایل به تجمع در شریان ها داشته باشد. این فشار زیادی به قلب وارد می کند ، زیرا باید خون را در کمتر از یک جهت ایده آل مجبور کند.

حالا تصور کنید که راه را گسترده کرده اید. این همان چیزی است که اکسید نیتریک به آن دست می یابد ، خواه شریان های شما به طور کلی سالم باشند یا نه. سازندگان اکسید نیتریک مکمل های غذایی هستند که به طور طبیعی تولید این ترکیب را در بدن افزایش می دهند. وقتی خون به راحتی وارد عضلات می شود ، اولین چیزی که در مورد تقویت کننده های اکسید نیتریک به آن توجه می کنید پمپ باور نکردنی در حین ورزش است. با افزایش جریان خون در حین ورزش ، مطالعات نشان داده است که NO می تواند تحمل فرد را برای انجام تمرینات بدنی افزایش دهد. این می تواند طول تمرین شما را افزایش داده و پویایی تمرین شما را تغییر دهد.

منیزیم بهترین مکمل بدنسازی برای برش عضلات است

به نظر من ، این یکی از کم ارزش ترین اضافات موجود در بازار است. دو روش عمده وجود دارد که منیزیم می تواند به عنوان یک کار کند مکمل دوره برش عمل کردن:

  1. با کاهش خستگی عضلات و افزایش استقامت بدنی
  2. کیفیت خواب را افزایش دهید تا بدن شما بتواند بهبود یابد و روز بعد دوباره این کار را انجام دهد

منیزیم یک ماده معدنی است که در بدن انسان و سراسر جهان یافت می شود. این یک عنصر شیمیایی است که باعث اهمیت آن می شود. در واقع منیزیم در هر سلول بدن شما یافت می شود. بنابراین ، می تواند نقش مهمی در سلامتی و رفاه شما ایفا کند. نگران کننده است که بدانید تقریباً در هر دومین ایرانی منیزیم کافی دریافت نمی شود. ممکن است ظاهر خوبی نداشته باشد! منیزیم در بیش از 300 فرایند بیوشیمیایی در بدن نقش دارد. این به تولید انرژی ، ساخت پروتئین ، جلوگیری از بیماری های قلبی کمک می کند و حتی نشان داده شده است که عملکرد مغز مانند یادگیری و حافظه را افزایش می دهد.

دلیل دوم برای لیست منیزیم تأثیر عمیق آن بر عادات خواب است. منیزیم گلیسینت به ویژه نشان داده است که به تولید ملاتونین (مهمترین ماده شیمیایی خواب بدن) ، افزایش زمان خواب ، بازده خواب و کاهش “صبح زود” کمک می کند. اگر تا به حال سعی کرده اید یک شیوه زندگی سالم جدید را شروع کنید ، می دانید که بدن و روح شما بعد از هفته اول چقدر احساس خستگی می کند. کلید بهبود طولانی مدت این است که مطمئن شوید می توانید در پایان هر روز بهبود پیدا کنید و هیچ چیز بهتر از یک خواب خوب شبانه وجود ندارد.

حتما بخوانید: بهترین مکمل های چربی سوزی و افزایش حجم همزمان

مکمل ال کارنیتین برای برش و جداسازی ماهیچه ها

ال کارنیتین یک اسید آمینه است که اغلب برای کسانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند توصیه می شود ، اما تأثیر مثبت آن بر عملکرد مغز نیز توصیه می شود. کاهش چربی چیزی است که باعث شده این مکمل بسیار مورد استفاده قرار گیرد بهترین مکمل های بدنسازی برای حجم ماهیچه ها شناخته شده است و دلیل موجهی دارد. یک مطالعه دو گروه از ورزشکاران را مقایسه کرد. یک گروه 2 گرم ال کارنیتین با کربوهیدراتهای کربوهیدرات بالا صبح هنگام ورزش مصرف کردند ، در حالی که گروه دیگر فقط کربوهیدرات مصرف کردند. نتایج نشان داد گروهی که از ال کارنیتین استفاده کردند 55 درصد چربی بیشتری در حین ورزش شدید سوزاندند. از دیگر مزایای این چربی سوز می توان به کاهش درد عضلانی ، بهبود سریعتر بعد از ورزش و مقاومت بهتر در برابر خستگی اشاره کرد. بهترین راه برای مصرف ال کارنیتین کربوهیدرات است. مطالعات نشان می دهد که سطح انسولین باید به میزان قابل توجهی بالاتر باشد تا ال-کارنیتین وارد سلول های ماهیچه ای شود ، جایی که باید برای بهترین نتایج بدست آید.

برای مشاهده مقالات مرتبط با این مقاله به صفحه بروید مکمل های بدنسازی و برای مشاهده مقالات دیگر در صفحه وبلاگ کیمیاگری به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید