بهتر از گلزنان گذشته تاریخی لیگ قهرمانان اروپا؛ جالب رقبا جالب بین عکسها بنزما را انتخاب کنید و انتخاب کنید لواندوفسکی +


به آگاه فانئوس،

کریم بنزما ساعت شب قبلی در مرحله ۱ چهارم باقی مانده لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی هت تریک کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادعا کردن جهانی را برانگیخت.

در در اطراف در گذشته، بنزما خوب بار تولید دیگری مقابل پاریس هت تریک کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تنها شرکت کننده گذشته تاریخی فرانسه تغییر شد کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۱۰ گل در یک واحد فصل لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رسانده است.

لواندوفسکی در دیدار ساعت شب قبلی مقابل ویارئال انصافاً ناموفق بود کدام ممکن است باعث شد بار تولید دیگری این ۲ شرکت کننده در دنیای آنلاین ما همراه خود هم ارزیابی شوند.

لواندوفسکی ۲ فصل بهتر از شرکت کننده جهان شد با این حال برخی معتقد بودند کدام ممکن است سال قبلی باید بنزما بعدی اجتناب کرده اند لواندوفسکی شناخته شده به عنوان بهتر از شرکت کننده جهان راه اندازی شد می شد. خیلی ها هم معتقدند کدام ممکن است توپ طلا باید بین لواندوفسکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنزما محدوده شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مسی نرسد.

بنزما همراه خود این سه گلی کدام ممکن است ساعت شب قبلی به ثمر رساند انواع گل های شخصی در لیگ قهرمانان اروپا را به ۸۲ گل رساند به همان اندازه رقبا جذابی همراه خود لواندوفسکی رقم بزند.

لواندوفسکی همراه خود ۸۵ گل سوم است.

کریستیانو رونالدو همراه خود ۱۴۰ گل در صدر قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیونل مسی همراه خود ۱۲۵ گل در کلاس دوم قرار دارد.

۱۰ گلزن برتر گذشته تاریخی لیگ قهرمانان اروپا را در تصویر زیر ببینید:

انتهای پیام/