بولت پروف در رژیم کتوژنیک؟ بهترین زمان برای خوردن پروفیل بولت کی است؟


پروفسور بولت در رژیم کتوژنیک

بولت پروفسور چیست؟ و فواید رژیم کتوژنیک چیست؟ چرا اصلاً به آن کتو می گویند؟ و اینکه چرا اصلاً رژیم کتوژنیک می گیرید ، با ما همراه باشید تا به تمام سوالات خود پاسخ دهیم.

Bolt Prof در واقع یک فنجان قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT به دست می آید.

غذای کتوژنیک - پیچ در رژیم کتوژنیک بی خطر است

برای محافظت از پیچ ، کافی است یک فنجان قهوه درست کنید ، 1 تا 2 قاشق غذاخوری کره اضافه کنید. و 1 تا 2 قاشق غذاخوری به آن روغن نارگیل یا روغن MCT اضافه کنید. با مخلوط کن یا فوم مخلوط کنید.

عملکرد روغن نارگیل قهوه ضد گلوله - در رژیم کتوژنیک ضد گلوله

چرا بولت پروف از رژیم کتوژنیک استفاده می کند؟

ابتدا باید مزایا و معایب قهوه را بدانید.

قهوه فواید زیادی دارد که از حوصله این مقاله خارج است. اما مهمترین مزایای آن این است که در رژیم کتوژنیک نیز بسیار مفید است. تولید کتون های بدن را افزایش داده و ذخایر چربی را در اختیار بدن قرار می دهد. این اولین قهوه خوب در رژیم رکتوژنیک است.

فایده دیگر قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی در بدن است.

اما علاوه بر مزایای آن ، معایبی نیز دارد که متأسفانه در رژیم کتو بسیار سنگین است. این به این دلیل است که سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصاً برای افرادی که استرس دارند.

قبل از تحقیقات ، مشخص شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 درصد افزایش دهد.

این مقدار 200 میلی گرم کافئین معادل 2 فنجان قهوه است. و افزایش 30 درصدی کورتیزول می تواند بسیار سنگین باشد.

هنگامی که سطح کورتیزول شما افزایش می یابد ، سطح قند خون شما افزایش می یابد ، و هنگامی که سطح قند خون شما افزایش می یابد ، سطح انسولین شما را تحریک می کند.

بسیاری از افراد به طور معمول سطح استرس بالایی دارند. وقتی در ساعت اول قهوه می نوشند ، احساس بسیار خوبی دارند و احساس بسیار خوبی دارند. اما با گذشت زمان ، آنها تمایل به خوردن شیرینی و کربوهیدرات دارند که این نیز به دلیل افزایش سطح کورتیزول است.

محققان کتو یک نوشیدنی به نام Bolt Prof برای مشکل کورتیزول در افراد کتو تهیه کرده اند.

Bolt Proof چگونه از افزایش سطح کورتیزول در انسان جلوگیری می کند؟

در واقع ، ماده فعال قهوه (کافئین) محلول در آب و چربی است. وقتی Bolt Prof مصرف می کنید ، بیشتر این کافئین جذب چربی می شود. و همانطور که می دانید چربی ها به سرعت جذب نمی شوند و جذب چربی تا 8 ساعت طول می کشد.

جذب کافئین در چربی سطح جذب کافئین شما را کند می کند. و اگر به طور معمول قهوه می نوشید ، کافئین در عرض 15 تا 30 دقیقه جذب می شود. اما اگر آمدید ، قهوه را به شکل محافظ پیچ بخورید. آهسته تر جذب می شود و حتی می تواند جذب کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. این که این پیچ گوشتی و آنچه در بدن شما به دلیل خوردن آن اتفاق می افتد ، هم فواید زیادی دارد و هم آسیب قهوه را کاهش می دهد.

چگونه Bolt Prof مزایای قهوه را در بدن شما افزایش می دهد.

با خوردن ضد گلوله احساسات خوبی را هنگام نوشیدن قهوه خواهید داشت ، اشتهای خود را با افزایش سطح انرژی خود با خوردن ساعت های بیشتر ضد گلوله کاهش می دهید.

کاهش سرعت آزادسازی کافئین بعداً قند خون شما را افزایش می دهد بنابراین پیک انسولین کمتری دریافت می کنید. و اگر تجربه کرده اید ، هورمون شما چند ساعت پس از خوردن پیچ تنظیم می شود. و میل به شیر معمولاً اتفاق نمی افتد.

قهوه اسیدی است و بدن شما را ترش می کند. اما کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را تا حد زیادی کاهش می دهد. و از این نظر بسیار پیشرفت خواهد کرد.

علاوه بر این ، CLA و بیوتیک اسید موجود در کره و روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی هستند و برای افرادی که از التهاب مانند گاستریت رنج می برند ، قهوه را کاهش داده و سطح التهاب را کاهش می دهید.

Bolt Prof همچنین ویتامین E ، D و کلسیم را افزایش می دهد.

نکات مهم در استفاده از bolt prof در رژیم کتوژنیک

– برای افطار بهتر است از محافظ پیچ استفاده کنید. (هنگام گرسنگی نباید گرسنگی بکشید ، وقتی گرسنه هستید وقت افطار است. و نگران نباشید که روزه شما به سرعت شکسته شود. اگر درست رفتار کنید و غذای مناسب بخورید ، روزه شما بیشتر طول خواهد کشید) یکی از بهترین کارها کاری که می توانید انجام دهید این است که سریعاً Bolt Prof را بخورید. هنگامی که بسیار گرسنه هستید ، غذای خود را بخورید زیرا ساعت ها احساس گرسنگی در شما ایجاد نمی کند.

در وعده غذایی بعدی ، قلب شما غذاهای مفید و شیرین نخواهد داشت.

بهترین وعده غذایی برای خوردن چه زمانی است؟

صبحانه یا بعد از آن بخورید. مانند وعده غذایی دوم ، یا قبل از خواب بسیار اشتباه است. خوردن آن قبل از خواب به دلیل کافئین زیاد ، کیفیت خواب شما را کاهش می دهد.

بهترین زمان برای خوردن سالم توپ در اولین وعده غذایی است ، به این معنی که وقتی صبح از خواب بیدار می شوید وقتی احساس گرسنگی می کنید. و زمان مشخصی برای آن تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه گرفتن این است که تعداد کمی وعده غذایی بخورید و میز را بی خطر بخورید زیرا باعث می شود ساعت ها احساس سیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید