تزریق مواد پرکننده (ژل) و چربی به چانه برای علامت گذاری و شکل دادن به چانه


چانه برجسته بخش مهمی از یک چهره جذاب است. یک چانه کامل می تواند به صورت قدرت دهد و به ایجاد تقارن و تعادل بین اندام ها و ویژگی های صورت کمک کند.

برای افرادی که اندازه چانه متوسط ​​تا خفیف دارند ، پزشک از آن استفاده می کند تزریق ژل یا تزریق چربی بزرگ کردن چانه را بدون جراحی انجام دهید. این تکنیک ها جایگزین بسیار خوبی برای جراحی هستند.

برای متقاضیان غیر جراحی که علاقمند به دیدن نتایج بالقوه خود قبل از جراحی هستند ، این روشهای غیر جراحی اولین قدم خوب است.

ابعاد قلاب می تواند تأثیر عمیقی بر زیبایی صورت داشته و نقش مهمی در نمای کلی و تقارن صورت داشته باشد. ویژگی های متعادل و متناسب صورت برای ظاهر زیبا بسیار مهم است ، بنابراین چانه فرورفته یا نازک می تواند بر کل ساختار صورت تأثیر بگذارد. راهی برای علامت گذاری و کشیدن چانه به جلو ، تزریق ژل یا تزریق چربی، می تواند به تغییر شکل ، حرکت و اصلاح چانه کمک کند تا چهره جذاب تر و طبیعی تر به نظر برسد. اگر از ظاهر چانه خود ناراضی هستید ، متخصصان ما در کلینیک تناسب اندام رازی می توانند به شما کمک کنند. آنها می توانند چانه شما را برجسته کنند و همچنین پوست شل فک ، چین و چروک ، چاله چانه ، فرورفتگی چانه و خط فک فرو رفته را با تزریق های مختلف درمان کنند. برای اطلاعات بیشتر یا رزرو تزریق ژل یا چربی برای چانه خود ، می توانید با اعداد۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ لطفا تماس بگیر.

مزایای بزرگ کردن چانه بدون جراحی


بزرگ کردن چانه بدون جراحی مزایای زیادی دارد و می تواند گسترده تر از روش استاندارد باشد قلاب مزایای قابل توجهی با دندان مصنوعی دارد.

 • روش ایمن ، حداقل تهاجمی
 • نتایج بلافاصله قابل مشاهده است
 • درمان برگشت پذیر (اگر فرد از آنچه می بیند خوشش نیاید ، می تواند آن را برگرداند).
 • بهبود سریع (اکثر بیماران می توانند روز بعد به سر کار بازگردند).
 • کانتور چانه دقیق و قابل تنظیم
 • ظاهر طبیعی و نتایج زیبایی زیبا

این روشها برای چه کسانی مناسب است؟؟


درمان های بزرگ شدن چانه با تزریق ژل یا تزریق چربی برای بیماران زیر توصیه می شود:

 • بزرگسالانی که نگران شکل چانه هستند و می خواهند آن را تغییر دهند.
 • بزرگسالانی که به دلیل روند طبیعی پیری یا بی ثباتی وزن چانه پایینی دارند.
 • بزرگسالانی که ترجیح می دهند چانه مخروطی تر داشته باشند.
 • بزرگسالانی که تمایل دارند بی نظمی های خود را در چانه اصلاح کنند.

به طور کلی ، مردان و زنان متقاضیان خوبی برای جراحی بزرگ کردن چانه هستند ، به شرط آنکه سلامت عمومی خوبی داشته باشند.

مزایای تزریق انواع ژل به چانه


ژل های پوستی می توانند یک جایگزین غیر جراحی باشند پروتزهای خرد شده برای اینکه چانه ای حجیم و شفاف به بیمار داده شود. ژل های پوستی از مواد مختلف ساخته شده اند و طوری طراحی شده اند که قسمت هایی از صورت را که حجم خود را از دست داده اند پر کنند. آنها همچنین می توانند برای افزایش حجم و قدرت در خط فک ، گردن و چانه استفاده شوند. ژل های چانه یک عمل جراحی محسوب نمی شوند ، بنابراین خطرات کمتری دارند ، زمان بسیار کمتری نیاز دارند و ارزان تر از پروتز دائمی چانه هستند. انواع مختلفی از محصولات ژل پوست وجود دارد که پزشک می تواند یکی از آنها را انتخاب کند. هر یک از محصولات با توجه به این که ژل ها حجم زیر چانه را پر کرده و برای مدتی در ناحیه تحت درمان می مانند متفاوت است. پزشک نوع ژلی را که برای بیمار شما مناسب است توصیه می کند.

اگر بیمار کنجکاو است که آیا افزایش چانه می تواند ظاهر چانه را بهبود بخشد یا خیر ، یا به دنبال راه حلی کمتر تهاجمی برای تعیین بهتر خط چانه و فک است ، می تواند از ژل های پوستی به عنوان جایگزینی برای پروتز استفاده کند. به

نحوه تزریق ژل

برای تزریق ژل چانه ، پزشک چندین تزریق ژل پوستی در امتداد خط فک بیمار و چانه درست زیر پوست انجام می دهد. بسته به میزان کاری که باید انجام شود ، این روش می تواند بین 10 تا 30 دقیقه طول بکشد و هنگام رفتن به دفتر نیز قابل انجام است.

تزریق چربی چانه چه مزایایی دارد؟؟


مزایای تزریق چربی چانه عبارتند از:

 • استفاده از چربی خود بیمار (خود هدایت کننده)
 • چربی از باسن ، پهلوها ، رانها یا شکم گرفته می شود ، که خط باریک تری را برای شما ایجاد می کند.
 • چربی منتقل شده اغلب می تواند ظاهر جوانسازی را برای پوست روی هم ایجاد کند.
 • نتایج می تواند بسیار طبیعی به نظر برسد و احساس شود.
 • نتایج به طور بالقوه می تواند طولانی مدت باشد.

نحوه تزریق چربی به چانه


این روش معمولاً تحت بیهوشی و بسته به میزان انجام می شود لیپوساکشن ناحیه تحت درمان بین 1 تا 4 ساعت طول می کشد.

این روش شامل 3 مرحله است: 1) برداشت 2) تصفیه و انتقال 3) قرار دادن

محصول

 • محلول حاوی لیدوکائین (منجمد) و آدرنالین به ناحیه اهدا کننده (تورم) تزریق می شود.
 • از برش های کوچک در مکانهای جداگانه برای قرار دادن یک لوله نازک متصل به کانول مکش استفاده می شود.
 • از کانول برای جمع آوری و مکیدن چربی از مناطق مورد نظر استفاده می شود.

تصفیه

 • چربی جمع آوری شده معمولاً پردازش شده و با سانتریفیوژ یا فیلتر تصفیه می شود.
 • سپس چربی خالص به سرنگهای کوچکی که برای تزریق استفاده می شوند منتقل می شود.

تحمل کردن

 • ناحیه بزرگ شده (چانه) استریل شده و یک برش کوچک در ناحیه جداگانه ای ایجاد می شود.
 • سپس یک سوزن یا کانول داخل چانه قرار داده و برداشته می شود. در هر جلسه ، یک ردیف کوچک چربی با دقت روی سطح بافت طبیعی قرار می گیرد.
 • این روند تا رسیدن به نتیجه دلخواه تکرار می شود.

مراقبت از اداره پست


برخلاف جراحی پروتز چانه ، تقریباً هیچ دوره استراحتی برای بهبودی پس از تزریق ژل یا تزریق چربی برای بزرگ شدن چانه لازم نیست. بیمار باید بتواند بلافاصله فعالیتهای عادی خود از جمله کار و رانندگی را از سر بگیرد. با این حال ، تزریق چربی نیاز به ناتوانی کمی بیشتر از تزریق ژل دارد ، اما این حداقل اختلال است زیرا تزریق چربی یک روش کم تهاجمی است. ممکن است قرمزی و درد کمی در محل تزریق وجود داشته باشد ، اما بسته های Yahweh می توانند این عوارض جانبی را زودتر از بین ببرند. همچنین ممکن است فرد روز بعد از تزریق قرمزی را با آرایش بپوشاند.

دوام نتایج تزریق


بیمار باید نتایج تزریق ژل را از روز بعد یا 2 روز پس از تزریق مشاهده کند. خط گردن و فک بسیار محکم تر می شود و چانه شما برجسته تر و برجسته تر می شود. ژلها 6 تا 12 ماه در همه جای خط فک ، چانه و گردن باقی می مانند و پس از آن بی اثر می شوند و دوباره جذب بدن می شوند. در این مرحله ، بیمار می تواند تصمیم بگیرد که آیا مجموعه دیگری از تزریق ژل را می خواهد یا خیر.

از آنجا که تزریق چربی روی صورت بستگی به انتقال سلولهای چربی زنده به مناطق خالی دارد ، بهبودی کامل در واقع یک عمر است ، معمولاً سالها. نکته جالب در مورد درمان های تزریقی این است که به محض کمرنگ شدن نتایج می توان درمان را تکرار کرد.

عوارض تزریق ژل و چربی در چانه


بعد از تزریق ژل یا چربی برای ضخیم شدن ناحیه چانه ، بیمار ممکن است کبودی ، قرمزی ، حساسیت یا تورم را تجربه کند. این علائم معمولاً حدود دو روز طول می کشد و می تواند به طور م withثر با آرایش پوشانده شود. اگرچه نادر است ، اما عوارض جدی تری ممکن است رخ دهد و ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • واکنش های آلرژیک به مواد تزریقی
 • عفونت ها
 • ژلهای تزریق شده از ناحیه تحت درمان حرکت کرده و توده هایی در زیر پوست ایجاد می کند. چنین توده هایی را می توان از طریق ماساژ توزیع کرد.
 • مالیدن و لمس ناحیه چانه پس از درمان می تواند خطر بروز عوارض را افزایش دهد ، بنابراین توصیه می شود حداقل تا یک هفته از این فعالیت ها خودداری کنید.

هزینه تزریق ژل و چربی به چانه چقدر است؟؟


هزینه درمان بزرگ کردن چانه بستگی به مقدار ژل یا چربی تزریق شده برای بزرگ شدن چانه دارد.

تجربه و شهرت پزشک ، محل تزریق و سایر عوامل در تعیین هزینه تزریق موثر است.

هر فردی متفاوت است ، بنابراین بهتر است برای ایجاد یک برنامه درمانی با پزشک مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید