تزریق ژل و چربی بدن به گونه ها چقدر طول می کشد تا حجم به گونه ها داده شود؟


گونه های برجسته و فک های خوش فرم از ویژگی های مطلوب و مطلوب صورت و زیبایی هستند. برخی از افراد به طور طبیعی و ذاتی گونه های برجسته ای دارند. با افزایش سن ، گونه ها به دلیل نازک شدن صورت و کاهش چربی زیر جلدی نرم تر و کوچکتر می شوند. علامت گذاری گونه با تزریق ژل و تزریق چربی فرم صورت را می توان بهبود بخشید. ویژگی های متعادل صورت که به چهره ای جوان و زیبا باز می گردد.

گونه ها از ویژگی های بسیار مهم صورت هستند و با افزایش سن نرم تر می شوند. گونه ها را علامت گذاری کرده و پر کنید تزریق ژل و تزریق چربی باعث لیفت سریع صورت می شود و فرم قسمت های مختلف صورت را بهبود می بخشد. در اولین مشاوره ، پزشک این فرایندها را دقیقاً طراحی می کند. همچنین اهداف زیبایی شما را بررسی می کند تا به شما در انتخاب گزینه درمانی مناسب کمک کند. کلینیک تناسب اندام رازی ، روش های تزریق ژل و تزریق چربی را برای علامت گذاری و پر شدن گونه های کوچک و صاف ارائه می دهد. کارشناسان ما علاوه بر اینکه می توانند ویژگی های صورت خود را تغییر داده و بهبود بخشند ، معتقدند که شکل کلی صورت شما به نتایج طبیعی می رسد.

برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ صدا زدن.

این روشها برای چه کسانی مناسب است؟


دلایل زیادی وجود دارد که چرا فرد ممکن است علامت گونه های خود را با تزریق ژل و چربی در نظر بگیرد. ممکن است فرد سعی کند علائم پیری را از بین ببرد. با افزایش سن ، سلول های چربی شروع به تجزیه می کنند ، به نظر می رسد آنها در حال افتادگی و افتادگی هستند. همچنین می تواند باعث پف یا گودی زیر چشم شود و کاهش خاصیت ارتجاعی پوست می تواند این اثر را تشدید کند. از سوی دیگر ، او ممکن است احساس کند که به طور طبیعی گونه های کوچک و صاف دارد و سعی می کند ظاهر خود را در سنین جوانی بهبود بخشد. نکته دیگر این است که فرد باید از سلامت کامل برخوردار باشد و از بیماری های مزمن مانند بیماری های خود ایمنی یا عفونت های پوستی برخوردار نباشد. برخی از بیماران مانند گذشته تحت عمل جراحی زیبایی تهاجمی قرار می گیرند پروتز کودک آنها از این تزریق ها برای آزمایش نتایج بالقوه این جراحی های زیبایی استفاده می کنند.

روشهای غیر جراحی برای علامت گذاری گونه ها


دو روش غیر جراحی برای علامت گذاری و بزرگ شدن گونه ها وجود دارد. روش مناسب برای هر فرد بستگی به نتایج مورد نظر خود و مدت زمان بهبودی وی دارد. این روشها عبارتند از:

تزریق ژل در گونه ها

برای کسانی که تغییرات دائمی نمی خواهند و به دنبال راهی برای عادت کردن به آن هستند ، تزریق ژل روش خوبی است. انواع مختلف ژل (فیلر) را می توان به گونه ها تزریق کرد. تزریق ژل به گونه رایج ترین روش برای علامت گذاری گونه است. میزان تزریق ژل در افراد مختلف متفاوت است و بستگی به حجم اولیه گونه و میزان بیرون زدگی مورد نظر دارد. همچنین راه هایی برای ماندگاری بیشتر ژل ها وجود دارد که بهترین نتایج درمانی را در دراز مدت حفظ می کند.

ژل های پوستی تزریقی از چه ساخته شده اند و چگونه کار می کنند؟

ژل پرکننده تزریقی از اسید هیالورونیک ساخته شده است – یک قند طبیعی که همه افراد در بدن خود دارند. برای از بین بردن چین و چروک های ناخوشایند روی صورت ، این ژل در زیر سطح پوست تزریق می شود تا ناحیه اطراف را مشخص و ساختار دهد.

نحوه تزریق ژل

روش علامت گذاری گونه با تزریق ژل در مطب پزشک به مدت حدود 30 دقیقه انجام می شود. برخلاف جراحی زیبایی ، این درمان نیازی به برش ندارد. پرکننده مایع یا ژل به نواحی از پیش تعیین شده روی و اطراف گونه تزریق می شود. سپس گونه ها را ماساژ می دهیم تا شکل استخوان گونه تا حد ممکن طبیعی شود.

مراقبت بعد از تزریق

پس از تزریق ژل نیازی به بهبودی نیست ، بنابراین بیمار می تواند بلافاصله فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. در 24 ساعت اول پس از تزریق ، بیمار باید از ورزش های سنگین یا قرار گرفتن در معرض آفتاب اجتناب کند.

چقدر طول می کشد تا نتایج را ببینید؟

بهترین مزیت تزریق ژل این است که نتایج فوری است. همچنین باید توجه داشت که پوست در چند روز آینده به حالت عادی برمی گردد و در این مدت نتیجه نهایی قابل مشاهده است.

مدت زمان ژل

علامت گذاری گونه با تزریق ژل می تواند تا 24 ماه طول بکشد. البته به خاطر داشته باشید که شیوه زندگی فرد ، میزان اصلاح و پر شدن مورد نیاز و نوع پوست همه بر طول مدت نتایج این درمان در فرد تأثیر می گذارد.

تزریق ژل در دوران بارداری و شیردهی

اگرچه هیچ مطالعه خاصی نشان نداده است که استفاده از ژل یا فیلرهای پوستی در دوران بارداری یا شیردهی می تواند خطرناک باشد ، اما پزشکان مراقب هستند و تا پایان شیردهی بیمار را درمان نمی کنند.

این روش چه عوارضی دارد؟

عوارض جانبی شایع تزریق ژل شامل تورم موقت و کمی کبودی در ناحیه تحت درمان است. متخصصان به همه بیماران توصیه می کنند از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین ، ایبوپروفن ، روغن ماهی و … استفاده کنند روش های تزریق نامناسب یا استفاده بیش از حد از مواد توسط یک تزریق کننده جدید می تواند منجر به نتایج ناخوشایند و ظاهر غیر طبیعی گونه ها شود. بنابراین ، انتخاب یک متخصص با تجربه بسیار مهم است.

هزینه تزریق ژل چقدر است؟

هزینه تزریق ژل بستگی به میزان استفاده از ژل در هر جلسه و ناحیه درمان دارد. هر بیمار خواص منحصر به فرد خود را دارد و مقدار و نوع ژل برای هر بیمار متفاوت است. این نکات در مشاوره اولیه با متخصص ارزیابی می شود. برای هر بیمار برنامه درمانی در نظر گرفته شده است و هزینه آن را می توان در این جلسه در نظر گرفت.

تزریق چربی به گونه ها

تزریق چربی از بدن خود بیمار (تزریق چربی) می تواند راهی عالی برای افرادی باشد که می خواهند حجم از دست رفته صورت خود را بازیابی کنند. افرادی که از این روش استفاده می کنند باید از سلامت کامل برخوردار بوده و دارای چربی کافی برای انتقال و تزریق به گونه ها باشند. زنان و مردان را می توان با لیپوساکشن درمان کرد. اگرچه افراد مسن به احتمال زیاد از این روش برای بازگرداندن حجم صورت و چاقی استفاده می کنند ، اما همه افراد در تمام سنین که از شکل گونه های خود راضی هستند نمی توانند از آن استفاده کنند. در صورت انجام صحیح تزریق چربی با شکم می توان بسیار موفق عمل کرد.

مزایای این روش

تزریق چربی به پر شدن و پر کردن گونه ها کمک می کند. این باعث تغییر نسبت اجزای صورت و ایجاد تناسب بهتر بین آنها می شود. این روش مزایای زیادی دارد ، به عنوان مثال ، این روش بسیار تهاجمی نیست و استفاده از چربی های خود جذب کننده نتیجه را کاملاً طبیعی می کند.

نحوه علامت گذاری گونه ها با تزریق چربی

تزریق چربی یک درمان سرپایی است. پس از این درمان ، بیمار می تواند بلافاصله به خانه بازگردد:

روند بزرگ کردن گونه ها با تزریق چربی بدن یک فرآیند بسیار ساده است ، اگرچه به مهارت و تجربه زیادی نیاز دارد:

  • مرحله 1: از داروی بی حسی استفاده کنید – ابتدا ناحیه صورت را با بی حسی موضعی بیهوش کنید.
  • مرحله 2: گریس را بردارید – سپس گریس مورد نیاز برای علامت گذاری را از بین ببرید لیپوساکشن د تار این چربی می تواند از ران ، شکم یا باسن به وجود آید.
  • مرحله 3: پردازش چربی – چربی استخراج شده سپس پردازش می شود. این شامل جداسازی و استخراج سلول های چربی از سایر مایعات موجود در چربی بدن است.
  • مرحله 4: تزریق – سلولهای چربی سپس به گونه ها تزریق می شوند.

اگر این تزریق به درستی و متناسب انجام شود ، نتایج شامل دستیابی به ظاهر جوان و جذاب خواهد بود.

بهبود

پس از تزریق چربی به گونه ، فرد ممکن است در ناحیه ای که چربی برداشته شده است کمی تورم ، قرمزی و کبودی را تجربه کند. این موارد ممکن است پس از 1 تا 7 روز ناپدید شوند. بانداژ (بانداژ فشاری) دور صورت پیچیده می شود و بیمار باید آن را به مدت یک هفته تحمل کند. انجام این کار می تواند کمی دردناک باشد ، اما چندان جدی نیست. متخصص ممکن است برای بیمار مسکن تجویز کند یا به بیمار توصیه کند که بعد از درمان از تایلنول استفاده کند.

نتایج

در ابتدا ممکن است احساس شود که میزان چربی و علامت گذاری بیش از حد است ، اما معمولاً به دلیل تورم است که در عرض 3 تا 4 ماه کاهش می یابد و در پایان این دوره ، بیمار نتایج واقعی رفتار. گفته می شود حجم باقی مانده تا چهار ماه در نتیجه سلول های چربی (زنده) است که برای مدت طولانی یا حتی دائمی باقی می مانند.

عوارض تزریق چربی

یکی از بحث برانگیزترین موضوعات مربوط به تزریق چربی برای گونه ها ، جذب مجدد چربی در بدن است. مقدار مشخصی از آن دوباره در بدن جذب می شود.

اگر این مقدار معمولاً کافی و مطمئن باشد که فرد از نتایج راضی خواهد بود ، تنها بخشی از آن دائمی باقی می ماند. روشهای جدید پایدارتر هستند.

سایر مشکلات احتمالی شامل برآمدگی و سفت شدن چربی تزریق شده است. درد و ناراحتی می تواند در نتیجه بافت چربی ایجاد شود. همچنین خطر ایجاد کیست در محل تزریق وجود دارد.

هزینه تزریق چربی گونه چقدر است؟

هزینه تزریق چربی متفاوت است. تجربه و شهرت پزشک متخصص و همچنین مکان وی ممکن است بر قیمت این درمان تأثیر بگذارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه این تزریق می توانید با پزشک خود مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید