تشابه آب و هوایی گیلان با بانکوک تایلند علت میزبانی تیم ملی هاکی


به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، دومین اردوی سال جدید و نهمین اردوی تیم هاکی بانوان داخل سالن کشورمان از روز جمعه، ۱۶ اردیبهشت آغاز شده و تا ۲۳ اردیبهشت به مدت یک هفته در سالن المپیک مجموعه سردار جنگل شهرستان رشت به میزبانی هیات هاکی استان گیلان ادامه خواهد داشت. 

سرمربی تیم ملی هاکی بانوان ایران در جمع اصحاب رسانه با اشاره به این اردو اظهار کرد: در این مرحله ۲۰ بازیکن دعوت شده‌اند که تمرینات خود را تا ۲۳ اردیبهشت در سالن المپیک خانه هاکی مجموعه ورزشی سردار جنگل شهرستان رشت انجام می‌دهند. 

نیلوفرعبدی با اشاره به برگزاری این اردو در رشت افزود: تشابه آب و هوایی گیلان با بانکوک تایلند محل برگزاری مسابقات آسیایی، علت انتخاب میزبانی گیلان در این مرحله از اردو است. 

وی با بیان اینکه مسابقات آسیایی مرداد ماه برگزار خواهد شد، گفت: تا پیش از اعزام به رقابت‌ها ۵ مرحله اردوی دیگر نیز در برنامه خواهیم داشت تا با آمادگی بیشتری عازم رقابت‌ها شویم. 

در این اردو تعداد ۲۰ بازیکن دعوت شده‌اند که تمرینات خود را زیر نظر سرمربی تیم نیلوفر عبدی انجام می‌دهند. 
تیم ملی هاکی بانوان داخل سالن خود را جهت حضور در مسابقات آسیایی تایلند آماده می‌کند. 

ماه گذشته هم تیم هاکی چمنی بانوان دانشجوی پاکستان جهت برگزاری دیدارهای تدارکاتی با تیم‌های هاکی چمنی بانوان کشورمان فروردین ماه وارد ایران شدند و با تیم ملی کشورمان رقابت دوستانه‌ای داشتند. 

در این اردوی مشترک که در مجموعه ورزشی شباهنگ شهرستان شهریار به مدت ۶ روز برگزار شد. 

تیم‌های هاکی چمنی بانوان سال کشورمان که شامل ۲۰ بازیکن میشوند، بازی‌های تدارکاتی با تیم بانوان پاکستانی انجام دادند. 

گفتنی است تیم ملی هاکی بانوان داخل سالن خود را برای حضور در مسابقات آسیایی تایلند در خردادماه امسال آماده می‌کند. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید